BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Postarali sme sa Mišovi o prvú nočnú žúrku!
zdroj: beauty.sk

Postarali sme sa Mišovi o prvú nočnú žúrku!

A to bez toho, aby sme o tom vedeli. Pri tomto blogu sa asi pár mamičiek chytí za hlavu a povie si: "Tá Buba je dobre tupá!" A áno, mamy, máte pravdu, ja to viem a už som vynadala aj sama sebe.

Takže takto.
Mišo každý večer už o 20:00 spí. Vždy máme rovnaký postup: večera, potom sa ešte chvíľu hrá, aby ho večera netlačila v bruchu, kúpanie, oblečieme ho do pyžama, pomojkáme sa, uložím ho do postieľky a do minúty zaspí pekne sám. (ps. nebolo to vždy takéto ideálne, ale teraz je, chvalabohu.)
A včera sme opäť toto všetko zopakovali, ja som ho uložila do postieľky a rovno vytiahla žehliacu dosku, že mám program na večer. Ale pánko nezaspal, mrvil sa, potom kričal, lebo mal nervy, že je sám zavretý v izbe. S Bohuškom sme nechápali, čo sa deje a sme premýšľali, čo ho asi tak môže bolieť. Zuby sme vylúčili, lebo celý deň bol ok a vôbec si ani ruky do úst nepchal.
Tak som ho brala na ruky, či ho náhodou nebolí brucho - nebolelo, lebo ho nenapínal, ako keď ho bolieva. Vždy, keď som ho položila, zaspal na dve minúty a zase bol hore.
Sledovali sme ho cez kameru a on si v postieľke skákal a tancoval, no najväčšiu párty si tam robil. Tak som ho po polhodine jeho žúrky postieľkovej zobrala na ruky a uspala na rukách. Lenže zobudil sa zase po piatich minútach.Toto trvalo hodinu a my sme s Bohušom prišli na to, kde je chyba.
Bohuško mu robil večeru - ryžovú kašu. Ale vtom mu zazvonil mu telefón, tak som kašu dorobila ja. Lenže aj Bohuš, aj ja sme do nej dali med. Takže to mal zjavne "jemne" presladené a jemu zašľapal cukor. A keďže on si ešte nefičí na sladkostiach a čokoládach, toto bola preňho asi silnejšia dávka, na akú je zvyknutý. Chudáka sme naspeedovali cukrom a to malé telíčko sa z toho jemne zbláznilo.
Neostávalo nič iné, len čakať, kedy mu to prestane účinkovať. A trvalo to presne ešte jednu ďalšiu hodinu.
Potom sme sa už normálne smiali - najprv na tom, že toto sme jemne pohnojili, potom na tom, keď sme ho počuli, ako sedí v postieľke a na plné hrdlo spieva.
Takže môžem povedať, že Mišo má za sebou svoju prvú nočnú párty!
(No a čo, že bol na nej sám.)

Buba

Najnovšie z kategórie: Buba blog

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio