BEAUTY.sk BEAUTY.sk

3 jednoduché triky, ako pôsobiť sviežo, i keď sa tak necítite: Stavte karty na toto
zdroj: Samphoto

3 jednoduché triky, ako pôsobiť sviežo, i keď sa tak necítite: Stavte karty na toto

Únava dobehne každého. Veľa povinností, práca, deti, škola, domácnosť... A každá vaša povinnosť sa predovšetkým podpíše pod váš vzhľad. Môžete s tým ale bojovať. Ukážeme vám ako.

Kúpeľ

Prišli ste s práce domov uťahaná, no čaká vás ešte nejaká povinná večerná akcia? Ak nemáte čas na krátky šlofík, doprajte si aspoň kúpeľ. A nie tak hocijaký, ale olejový. Zaobstarajte si kvalitný esenciálny olej a vždy pridajte pár kvapiek do kúpeľa. Ponorte sa do horúcej vody, i keď len na štvrťhodinu. Oleje blahodárne vplývajú nie len na vašu pokožku, no vďaka vôni i na myseľ. Dokážu tak upokojiť vaše telo i myseľ a vy sa po takýchto 15tich minútach budete cítiť ako znovuzrodená. A čo je hlavné, budete tak i vyzerať.

Nočné masky

Nie každá žena má v svojom nabitom diári čas zájsť si na kozmetiku. No večný stres a vyťaženosť sa na pleti naozaj podpíše. A tak najlepšie, čo môžete pre seba a svoj tvár urobiť je, že si z času na čas doprajete kvalitnú nočnú masku.Zaobstarajte si pri najbližšej návšteve drogérie nejakú nezmývateľnú, ktorú pokojne môžete mať na sebe i celú noc. Keď sa ráno prebudíte, budete sa diviť, čo sa za posledných pár hodín udialo z vašou pleťou.

Sila séra

Ak si myslíte, že nedokážete zaspať s maskou na tvári, no i tak cítite, že vaša pleť potrebuje akýsi reštart, stavte karty na sérum. Práve počas noci je naša pokožka schopná vyťažiť z kozmetiky maximum, a tak by nejaké účinné sérum nemalo chýbať ani vo vašej kozmetickej taške. V tomto prípade ale platí - vyššia cena rovná sa kvalita. Investícia do luxusného séra je rovnaká, ako návšteva dobrej dermatologičky. A sérum má mnohokrát oveľa väčšie účinky ako akékoľvek nočné krémy. Vyskúšajte!

Najnovšie z kategórie: Krása

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio