BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Zamilovaná Dua Lipa. Kto je neznámy muž po jej boku?
zdroj: instagram.com/dualipa

Zamilovaná Dua Lipa. Kto je neznámy muž po jej boku?

Charizmatickú speváčku Dua Lipa určite poznáte. Talentovaná kráska sa môže tešiť z úspechov v pracovnom ale aj súkromnom živote. Už pár rokov to ťahá s tým istým mužom. Je milovaný ju verne sprevádza na každom kroku a jeden vedľa druhého doslova žiaria!

Dua Lipa nikdy nepatrila medzi celebrity, ktoré by sa prezentovali jedným škandálom za druhým. Sexi hudobníčka to k svojej popularite rozhodne nepotrebuje, pretože tam kde je sa dostala vďaka svojmu hudobnému nadaniu. 

Charizmatická kráska už od roku 2015 randí s modelom Isaacom Carewom. Dvojica sa v minulom roku rozišla, no po pár mesiacoch sa opäť k sebe vrátili. Isaac dokonca spolu s Lipou cestuje keď ona koncertuje a vo voľnom čase je nielen jej partnerom, ale aj najlepším priateľom.

Kto je Isaac?

Sympatický Isaac nie je len pekná tvárička po boku známej speváčky. Mladík síce živí modeling, no jeho hlavná náplň práce je príprava dobrého jedla. Isaac ako šéfkuchár pracoval s množstvom známych kuchárov a dnes organizuje svoje vlastné školy varenia. Už budúci rok sa do predaja dostane jeho debutová kuchárska kniha The Dirty Dishes, ktorá ponúkne rýchlych a chutných receptov.

Úspešná dvojica spolu chodila tri a pol roka, no v minulom roku sa rozišli. Dua pár mesiacov strávila po boku frontmana skupiny LANY Paula Kleina, no v januári už bola slobodná. V máji už Lipa opäť tvorila pár s Isaacom čo neskôr potvrdili aj na svojich instagramových profiloch. 

Médiá svojho času prišli s informáciami, že Carew úspešnú speváčku podviedol, na čo však obaja veľmi rázne reagovali. "Obaja sme padli do rúk bulvárnych plátkov, ktoré spôsobujú drámu a spájajú nás s rôznymi ľudmí, aj ked medzi nami nič nie je. Neverte všetkému čo vidíte, pretože títo ľudia sú zaplatení za to, aby vytvorili nejakú kauzu," dodal Isaac.

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio