BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Hudobný comeback roka: Spice Girls pokračujú bez Posh Spice!
zdroj: instagram.com/spicegirls

Hudobný comeback roka: Spice Girls pokračujú bez Posh Spice!

Žiadnej žene zrejme skupinu Spice Girls predstavovať netreba. Ktorá z vás aspoň na chvíľu nechcela okúsiť, aké to je byť Mel B alebo Posh Spice? Britská skupina po rokoch ohlásila veľký návrat na scénu!

Fanúšikovia tejto dievčenskej skupiny už zrejme v tento moment ani nedúfali. Po rokoch nepotvrdených dohadov o návrate však dievčatá konečne ohlásili pripravované turné. Victoria Beckham, Melanie Brown, Emma Bunton, Melanie Chisholm a Geri Halliwell na scénu vtrhli v roku 1996 hitom Wannabe. Napriek obrovským úspechom však o pár rokoch ohlásili prestávku a každá z dievčat sa vybrala vlastnou cestou.

Karieristka Victoria

Žiadna z dievčat v skupine síce nikdy nebola vyslovenou líderkou, no najväčšiu pozornosť si dodnes užíva Victoria Beckham. Po tom, ako sa skupina rozpadla Victoria v roku 2001 vydala sólový album. Ani zďaleka však nedosiahol taký úspech, ako ktorýkoľvek album Spice Girls. Victoria sa postupne hudobnej kariéry úplne vzdala na úkor módy.

Manželka Davida Beckhama založila vlastnú módnu značku, ktorá tento rok oslávila 10 rokov. Vicky sa s ňou teší obrovskému úspechu a jej produkty nosia aj také hviezdy, ako Eva Longoria či Kim Kardashian.

Návrat na koncertné pódiá

Victoria sa už zjavne ako speváčka necíti, pretože ani dlhé dohady so zvyškom skupiny ju nepresvedčili. Spice Girls sa tak budúci rok na scénu vrátia už len ako štvorica. „Dnešok je pre dievčatá mimoriadne špeciálny, pretože oznámili termíny prvého spoločného turné od roku 2012, kedy sme spolu spievali. Tentokrát sa k mojim dievčatám nepripojím, ale byť v Spice Girls pre mňa bola mimoriadne dôležitá súčasť života a prajem im veľa lásky a zábavy," napísala včera Victoria na svojom Instagrame.

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio