BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Princ Harry a vojvodkyňa Meghan na zjedenie!
zdroj: instagram.com/laramason_cakeart

Princ Harry a vojvodkyňa Meghan na zjedenie!

Chceli by ste sa odfotiť s kráľovským párom, prípadne ich rovno hostiť vo svojom vlastnom dome? Šikovná cukrárka našla spôsob, ako niečo takéto zrealizovať.

Lara Mason si podobne ako mnohé iné ženy zamilovala pečenie. Najprv skúšala jednoduché zákusky, no neskôr chcela niečo viac a začala experimentovať. Dnes trávi v kuchyni doslova hodiny aj napriek tomu, že vychováva dve malé dvojičky. Výsledkom dlhej práce sú zákusky, ktoré skutočne stoja za to. 

Pocta kráľovskému páru

Rodáčka z Brownhillsu dnes dokáže vytvoriť takmer akúkoľvek tortu. Napriek tomu, že v minulosti pomocou tortového korpusu, marcipánu, masla a cukru vytvorila množstvo zákuskov, žiaden nevzbudil takúto pozornosť. Na výstavu Cake International v Birminghame sympatická cukrárka vytvorila tortu s podobizňou Princa Harryho a jeho manželky Meghan Markle.

Lare trvalo takmer 300 hodín, kým cukrový pár v životnej veľkosti označila za hotový. Torta by nakŕmila asi 1000 ľudí. "Bola to pre mňa obrovská výzva. Najťažšie bolo vytvoriť ich tvár, bála som sa, že sa na seba vôbec nebudú podobať," priznala šikovná cukrárka. Lara celkom spotrebovala 300 vajíčok, 15 kg masla, 15 kg cukru a 15 kg múky.

Sladké celebrity

Pre Laru pritom nejde ani zďaleka o prvú tortu v takomto rozmere. V minulosti už vytvorila piráta Jacka Sparrowna, ktorého si zahral Johny Depp, či filmového Harryho Pottera. Člena britskej kráľovskej rodiny si "zobrala na pekáč" už v roku 2015, kedy upiekla malého Princa Georga.

Najnovšie z kategórie: Jedlo

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio