BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Ste stále single? Toto je 5 miest, kde stretnete toho pravého!
zdroj: Pixabay.com

Ste stále single? Toto je 5 miest, kde stretnete toho pravého!

Vaše priateľky už plánujú svadbu či dokonca bábätko a vy ste stále sama? Prestaňte sa ľutovať a čakať ma to, že ten pravý sa vám zjaví rovno vo dverách. Postačí si obliecť dobré šaty a vyjsť si z času na čas niekde do mesta.

Ak máte niekoho stretnúť, tak ho zrejem skôr či neskôr stretnete. Ak však opustíte komfortnú zónu vašej spálne a prestanete sa doma opúšťať, minimálne zvýšite svoje šance. Nikdy predsa neviete, kde na vás čaká Pán Dokonalý.

Škola

Nikoho zrejme neprekvapí, že mnoho dvojíc si padne do oka práve počas štúdia. Stredoškolské či vysokoškolské lásky sú často tie, na ktoré do konca života nevieme zabudnúť. Pokiaľ už máte povinnú školskú dochádzku za sebou, nič sa nedeje. Ak máte dostatok času, môžete vyskúšať nejakú jazykovú školu, či školu varenia. A ak vám tu nikto nepadne do oka, aspoň sa naučíte niečo nové.

Práca

Hovorí sa, že prácu a súkromie treba oddeliť, no veľké percento vzťahov vzniká práve na pracovisku. Ak pracujete v rovnakom prostredí, nebudete musieť jeden druhému vyčítať s kým sa v práci stýkate, prípadne že ste tam pridlho. Ak vám počas obeda padol do oka nejaký kolega, skúste sa neho pousmiať a možno sa do vás na prvý pohľad zamiluje.

zdroj: Pixabay.com

Párty

Ideálne miesto na spoznávanie nových ľudí. Ak ste skôr introvertom, zoberte so sebou ukecanú kamošku, ktorá prvý krok spraví aj za vás. Ak vám na párty niekto vyznáva lásku, mali by ste to brať s rezervou. Ak sa však večer zvrhne, sama pred sebou to môžete ospravedlniť zaslúženou zábavou.

Nakupovanie

Ak ste sa tešili, že si pôjdete kúpiť nové topánky a kabelku a pri tom stretnete toho pravého, tak sa mýlite. Väčšina slobodných mužov zrejme nebude postávať v obchode so ženským oblečením. Ak však zavítate do nejakého supermarketu, možno budete sama prekvapená, koľko slobodných mužov sa ocitne vo vašej blízkosti.

Fitko

Väčšina mužov miluje šport a väčšina žien milujem mužov s vyšportovanou postavou. Prečo teda rovno neísť na miesto, kde je presne to, čo hľadáte? Pokiaľ si neviete samu seba predstaviť na bežiacom páse alebo s činkou v ruke, môžete vyskúšať tenis, plávanie, alebo si aspoň z času na čas zabehnúť do lesa.

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio