BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Demi Lovato opäť vo forme. Takto vyzerá po odvykačke
zdroj: instagram.com/ddlovato

Demi Lovato opäť vo forme. Takto vyzerá po odvykačke

Americká speváčka Demi Lovato v lete nezvládla svoj boj so závislosťou na drogách a predávkovala sa. Po niekoľkých mesiacoch mimo verejného diania konečne zverejnila aktuálnu fotografiu.

Z najhoršieho je vonku. Známa speváčka sa po nútenej prestávke vo svojej kariére postupne vracia pod žiaru reflektorov. Napriek tomu, že mnoho žien po celom svete by chcelo život, aký má Demi Lovato, ona šťastie stále nenašla.

Smutný príbeh

Nič nenasvedčovalo tomu, že by Demi Lovato potrebovala pomoc svojho okolia. Speváčka v úvode roka prežívala mimoriadne úspešné obdobie a so svojim celosvetovým turné vypredávala jednu halu za druhou. 

O to prekvapivejšie reakcie vzbudila, keď koncom júna zverejnila pieseň Sober, v ktorej priznala, že opätovne prepadla závislosti na alkohole. Pár týždňov na to sa bohužiaľ ukázalo, že nešlo len o planý poplach. Speváčka sa predávkovala drogami a skončila v bezvedomí, kvôli čomu bola okamžite hospitalizovaná.

zdroj: youtube.com/demilovato

V nemocnici v Los Angeles Demi strávila 10 dní, následne bola prevezená na odvykačku. Lovato vraj najprv odmietala spolupracovať s lekármi, no neskôr začala brať svoju liečbu veľmi vážne. V liečebni strávila 90 dní.

Opäť s úsmevom

Rodáčka z Nového Mexika sa na dlhé mesiace úplne stiahla a nijako nekomunikovala s verejnosťou. Prvú fotografiu po prepustení z liečebne zverejnila pri príležitosti volieb v Spojených štátoch. V USA tento týždeň prebehli voľby kongresmanov a guvernérov, ktoré si nenechala ujsť ani 26-ročná hviezda. "Som tak vďačná, že som späť doma v čase volieb. Každý hlas môže niečo zmeniť," dodala Demi.

Fanúšikom talentovanej brunetky ostáva dúfať, že sa zo svojich chýb poučila a na drogy už nikdy nesiahne. Bola by veľká škoda, ak by v tak mladom veku dopadla podobne neslávne, ako napríklad zosnulá Whitney Houston.

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio