BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Poznáme najsexi muža sveta. Je to známy britský herec!
zdroj: instagram.com/people

Poznáme najsexi muža sveta. Je to známy britský herec!

Americký časopis People aj tento rok vyhlásil najsexi muža planéty. V minulosti tento titul dvakrát získal Brad Pitt, Johnny Depp, či George Clooney. Minulý rok sa z úspechu mohol tešiť country spevák Blake Shelton. Tento rok si lichotivé označenie vyslúžil známy černoch!

Americký magazín People už od roku 1985 každý rok vyhlasuje najsexi žijúceho muža planéty. Nie je to síce pisané pravidlo, no väčšinou si toto ocenenie vyslúžili herci. Iné profesie majú za dlhé roky v zozname víťazov zastúpenie len vďaka menám ako John F. Kennedy, Jr., Adam Levine, David Beckham a Blake Shelton.

Britský Playboy

Tento rok titul nasexi žijúceho muža získal britský herec Idris Elba. Ten sa najmú v posledných rokoch teší čoraz väčšej obľube v Hollywoode a dostáva čoraz viac miesta vo filmových blockbusteroch. Idris je pritom len druhým mužom s čiernou farbou pleti v histórii, ktoré toto označenie získal. Prvým černochom s týmto titulom bol v roku 1996 herec Denzel Washington.

Meno nového lídra tejto ankety v pondelok oznámil vo svojej šou Jimmy Fallon. Elba takéto prvenstvo zjavne nečakal. "No nie, to naozaj? Pozrel som sa do zrkadla a pomyslel som si: Ale áno, vyzeráš celkom sexi! Budem úprimný, bol to príjemný pocit a milé prekvapenie. Určite to zdvihne sebavedomie," prezradil pre časopis People.

zdroj: instagram.com/people

Idris sa v minulosti aktívne venoval športu. V Londýne hrával futbal, basketbal, kriket, hokej a rugby. Napokon však našiel záľubu práve v herectve. Ak práve nenakrúca nejaký nový film, venuje sa svojej snúbenici Sabrine Dhowre alebo kicboxu. Elba už síce za sebou má dva nevydarené vzťahy, z ktorých má 16-ročnú dcéru a 4-ročného syna, no všetko nasvedčuje tomu, že po boku svojej súčasnej partnerky konečne našiel šťastie. Sabrinu totiž vo februári požiadal o ruku.

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio