BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Speváčka Mamba žiari šťastím. No na pôrod by rada zabudla!
zdroj: instagram.com/mambadasha

Speváčka Mamba žiari šťastím. No na pôrod by rada zabudla!

Slovenská speváčka Mamba patrí medzi obľúbené tváre slovenského šoubiznisu. Mužské oko zaujala už v roku 2006, kedy sa objavila v úspešnej šou Mr. Bombastik. Dnes si talentovaná kráska žije usporiadaným životom a teší sa z prvého bábätka.

Mamba už niekoľko mesiacov žije po boku známeho slovenského tanečníka Tonyho Poruchu. Nikoho zrejme neprekvapilo, keď zamilovaná speváčka pred pár mesiacmi ukázala rastúce bruško. Na prvé bábätko sa podľa slov sexi brunetky obaja veľmi tešili.

Nekonečný pôrod

Dáša Šarközyová priviedla svoje prvé dieťa na svet ešte začiatkom mesiaca. Synček známej speváčky dostal exotické meno Manolo. Pôrod však pre speváčku bol ťažkou skúškou, na ktorú by zrejme rada čoskoro zabudla. "Môj pôrod nebol ľahký. Trval pre mňa nekonečných 12 hodín a neželala by som ho nikomu. Počas môjho pôrodu vedľa mňa porodili ďalšie 4 ženy, ktoré som počula, ktorým som závidela, že to majú za sebou. V istom momente sa pôrod zastavil a vyzeralo, že to proste nepôjde. Prvý krát som zažila tak obrovsky pocit zúfalstva, že s nim prišlo zmierenie s tým najhorším...“ priznala Mamba v emotívnom poste na svojom Instagrame.

Dáša priznala, že počas pôrodu bola taká bezmocná, že jediné, na čo myslela bolo to, kedy to už celé skončí. „Potom sa pozrieš vedľa seba a vidíš totálne zúfalstvo na tvári muža, ktorého miluješ viac než seba. Muža, ktorý vidí, že si to vzdala.. V skratke-pochopila som, že porodiť je naozaj tá najťažšia vec v živote a že je to ďaleko za hranicou únosnosti. Keď to cele skončilo, bola som šťastná, že sme s malinkým živí a zdraví. Všetkým nám odľahlo.“

Ďalšie komplikácie

Keď už sa zdalo, že je všetku v poriadku, prišli ďalšie nepríjemné komplikácie a v deň, kedy mala byť Mamba prepustená domov opäť skončila na operačnom stole, pretože ju museli znova šiť. „S “kolegyňou” čo bola s nami na izbe sme sa smiali (v mojom prípade skôr smiech cez slzy), že ja som vychytala ozaj všetko zle, čo sa môže stať. Po prepustení som mala doma bolesti a komplikácie, ktoré sa mi nezdali-tak som sa vybrala na kontrolu a bola mi zistená alergia na šicí materiál, čo spôsobilo otvorenie celej popôrodnej rany-takže som sa včera ani nie po 6tich dňoch vrátila späť do nemocnice, kde ma v anestézii operovali-zošívali tretí krát.“

Dáša ani v ťažkých chvíľach nezabudla na svojho milovaného partnera. Tomu pred celým svetom poslala dojímavý odkaz. „Ešteže mame toho najlepšieho tatina na svete, ktorý sa o Manola stará od prvého dňa, čo sme doma, keďže ja som bola totálne nevládna. Kŕmi, prebaľuje, kúpe..ja mu prakticky len trochu vypomáham. Nemohla som si želať lepšieho muža, väčšiu oporu," dodala Mamba.

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio