BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Klame vám? Pri týchto frázach by ste mali spozornieť!
zdroj: Pixabay.com

Klame vám? Pri týchto frázach by ste mali spozornieť!

Ak by ste tvrdili, že pred svojim partnerom nemáte žiadne tajomstvo, zrejem by ste klamali. Každý vo svojej tajnej skrinke ukrýva nejakú informáciu, kvôli ktorej z času na čas musí zaklamať. Ak však váš muž používa tieto výhovorky, mali by ste mať oči na stopkách!

Aj ja teba...

Namiesto toho, aby na vaše láskavé vyznanie odpovedal rovnako, len vás odbije frázou „aj ja teba,“ prípadne vás úplne odignoruje? Ak vám nemal problém vyznať lásku pár mesiacov dozadu, na rovinu sa ho spýtajte, čo sa v jeho zmýšľaní zmenilo.

Je to len kamarátka...

Všimla ste si, že váš partner si začal dopisovať s dievčaťom, o ktorom ste nikdy predtým nepočuli? Nastúpila do jeho práce kolegyňa, s ktorou trávi až podozrivo veľa času? Ak vám napriek tomu tvrdí, že ide len o kamarátku a nechce vás s ňou zoznámiť, mali by ste mu dať jasne najavo, že nie ste tá druhá.

zdroj: Pixabay.com

Bude to nuda...

Chceli by ste ísť so svojim partnerom na vianočnú párty z jeho práce, no on vám tvrdí, že sa tam budete nudiť? Pokiaľ aj zvyšok jeho kolegov privedie svoje partnerky, niečo tu nehrá. Za starých čias ste predsa spolu chodili všade a nikomu to neprekážalo. Tak prečo by ste mali ostať sedieť doma?

Zdržím sa v práci...

Celý deň rozmýšľate čo si oblečiete, ako sa učešete, aký si spravíte makeu-up. V tom vám príde na poslednú chvíľu správa, v ktorej stojí, že váš program musíte zrušiť? Ak ste boli už dlho dopredu dohodnutí na spoločnú večeru, váš partner si určite vedel dopredu zariadiť, aby nemusel v práci ponocovať. O to divnejšie to je, ak zvyčajne chodí z práce v rovnakom čase a zrovna v tento deň mu to nevyhovuje.

Správu som nedostal...

Výhovorku o nedoručenej správe pozná každý z vás. Občas keď vám napíše niekto, na koho náladu nemáte, tak si jeho správu vôbec neotvoríte, alebo na ňu neodpovedáte a tvárite sa, že ste žiadnu nedostali. Presne z toho dôvodu by ste mali spozornieť, ak vám to tvrdí váš miláčik. Možno správu naozaj nedostal, no možno je za tým niečo viac.

zdroj: Pixabay.com

Nezabudol som...

Vo všeobecnosti platí pravidlo, že muži v hlave dátumy výročí, narodenín a podobných príležitostí moc nedržia. Nemôžte mu to mať za zlé, ak si nepamätá ani dátum narodenia svojej mamy. Ak ste však celý život bola zvyknutá na to, že v deň narodenín vás v práci prekvapil kuriér s obrovskou kytickou kvetín a zrazu sa tak nestalo, zrejme na vás skutočne zabudol. Nemusíte ho hneď obviňovať, ale pokojne sa vášho partnera spýtajte, čo také dôležité mu vŕta v hlave, keď na vás nemyslel?

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio