BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Kontroverzné Kardashianky: Čím sa živia mimo kamier?
zdroj: Keeping Up With The Kardashians

Kontroverzné Kardashianky: Čím sa živia mimo kamier?

Známy klan Kardashianiek pozná celý svet. Napriek tomu, že táto rodinka pravidelne zaplavuje stránky všetkých bulvárnych médií, tak len málokto vie, čím sa vlastne známe krásky živia, ak práve nenakrúcajú svoju reality šou.

Kardashianky netreba snáď nikomu predstavovať. Úspešný ženský klan, ktorý zarába predovšetkým na svojom výzore je skutočne všade. Je pritom úplne jedno, či sledujete televíziu alebo čítate bulvárne plátky. Toto známe priezvisko vám nemohlo uniknúť, pretože okrem škandalóznych „celebritiek“ ide o úspešné podnikateľky.

Kris Jenner

Práve 63-ročnej Kris Jenner môžeme poďakovať za to, že jej dcéry celý svet buď miluje alebo nenávidí. Kris ej zrejme jediná žena na tejto planéte, ktorá ma dokonalý prehľad o tom, čo jej dcéry robia a aké sú ich zárobky. Okrem toho, že je ich matkou je totiž aj ich manažérkou. 

Nevinne vyzerajúca panička údajne stojí aj za tým, že pornovideo jej dcéry Kim Kardashian s jej ex sa dostalo do médií. Kris zrejme dobre už od začiatku vedela, ako sa rýchlo dostať ku sláve. Nech už je Kris akákoľvek, stále sa jej darí držať rodinu pokope a môžeme jej vďačiť aj za 15-sezón úspešnej reality šou Keeping Up with the Kardashians, ktorej výkonnou producentkou je práve ona.

Kim Kardashian

Napriek snahám všetkých svojich sestier, najznámejšou Kardashiankou stále ostáva Kim, ktorú dokonca magazín Forbes opakovane zaradil do rebríčku najbohatších žien na svete. Neexistuje sféra, ktorú by počas svojej „kariéry“ Kim neokúsila. Známa brunetka sa dlhé roky snažila o hereckú kariéru, no ešte väčšie fiasko bol jej pokus stať sa speváčkou. S hudbou sa nadobro rozlúčila krátko po zverejnený svojho debutového a jediného singlu Jam (Turn It Up), ktorý po katastrofálnej kritike radšej stiahla z obehu.

Veľká trefa do čierneho bola v prípade Kim vlastná kozmetická značka KKW Beauty a hra pre smartfóny. Práve vďaka jednoduchej aplikácii môžeme prežívať hollywoodsky život, rovnako ako sexi brunetka. Kontroverzná hviezdička takto zarobila desiatky miliónov a neprajníkom dokázala, že k úspechu nepotrebuje ani svoje sestry v pozadí.

Kylie Jenner

Kapitolou sama o sebe je Kylie Jenner. Najmladšia z klanu Kardashianiek dlhé roky bola tou nudnou a obyčajnou sestrou. Zrazu sa však zo škaredého káčatka stala príťažlivá žena, ktorá dlhé roky všetkých tvrdila, že nepodstúpila žiaden chirurgický zákrok. Dohady o zväčšených perách svojej sestry ukončila jej sestra Khloe, ktorá rovno pred kamerou v rodinnej reality šou priznala, že jej sestra nie je tak celkom prirodzená.

Podľa časopisu Forbes už Kylie zarobila viac než 900 miliónov amerických dolárov, vďaka čom sa už čoskoro zrejem stane najmladšou miliardárkou a z trónu zosadí zakladateľa Facebooku Marka Zuckerberga. Hlavná časť príjmov sa Kylie sype z jej značky Kylie Cosmetics, ktorú založila v roku 2015 a je jej výlučným vlastníkom. Chod svojej firmy zvláda 21-ročná brunetka aj popri výchove svojej 8 mesačnej dcérky Stormi.

Kendall Jenner

Najusporiadanejším životom z tejto podarenej rodinky žije 23- ročná Kendall Jenner. Sympatická brunetka si ako jediná zo sestier zachovala svoju prirodzenosť a práve vďaka nej zaujala prestížne módne značky, ktoré v nej videli obrovský potenciál pre modeling. Kendall dnes patrí medzi anjelikov Victoria's Secret a vďaka zisku 22 miliónov sa v minulom roku stala najlepšie zarábajúcou modelkou na svete.

Veľká časť príjmov sa Kendall sype aj vďaka jej Instagramu, kde ju sleduje už takmer 100 miliónov fanúšikov, či vďaka módnej kolekcii oblečenia Kendall + Kylie, ktorú založila spolu so svojou mladšou sestrou.
Štíhla kráska dokázala, že k úspechu nepotrebuje umelé prsia ani obrovské pozadie ako jej sestry, ktoré vyzerajú ako umelé Barbie.

Khloe Kardashian

Khloe bola dlhé roky považované za škaredé káčatko, ktoré sa len nieslo v tieni svojich sestier. Khloe dlhé roky zápasila s kilami navyše, čo však jej samej vôbec neprekážalo. Dnes 34-ročná rodáčka z Los Angeles priznala, že k chudnutiu ju dohnala až vlastná rodina.

Khloe však aj túto bolestivú spomienku na svoju rodinu dokázala zužitkovať. Po to, ako schudla napísala knihu Strong Looks Better Naked, ktorá sa v dobe svojho vydania stala bestsellerom New York Times. Dnes sa jej darí motivovať mnoho žien, ktoré podobne ako ona, zápasia s problematickou postavou. V minulosti si vyskúšala aj úlohu moderátorky v americkej verzii speváckej šou X Factor.

Kourtney Kardashian

Na prvý pohľad tak trochu v úzadí svojich sestier žije aj Kourtney, ktorá sa preslávila najmú vďaka svojmu vzťahu so sukničkárom Scottom Disicksom, s ktorým má tri deti. Brunetka nevlastní ani zďaleka také veľké množstvo produktov so svojím menom, ako jej sestry, no je známa mimoriadne striktným prístupom k zdravému životnému štýlu.

Trojnásobná mamička po vzore svojich sestier začiatkom roku oznámila, že pracuje na uvedení svojej vlastnej kozmetickej značky Kourt.
Napriek tomu však ako jediná neustále čelí posmeškom o tom ,že vlastne nič nerobí.

Caitlyn Jenner

Nie je tak celkom žena, no no žiadnej inej Kardashianke sa nepodaril rozprúdiť takú vlnu diskusie, ako Caitlyn. Pred pár rokmi totiž túto ženu všetci poznali ako Brucea Jennera - olympijskú hviezdu dekatlonu.

Bruce tvoril dlhé roky stabilný pár s Kris Jenner, s ktorou splodil dcéry Kendall a Kylie. Neskôr sa však priznal k tomu, že po celý život bojuje so svojou identitou a chce byť ženou. V náročnej operácii ho síce celá rodina podporila, no dnes si údajne nevedia prísť na meno.

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio