BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Svadby roku 2018: Tieto sobáše boli ako z rozprávky!
zdroj: instagram.com/chiaraferragni

Svadby roku 2018: Tieto sobáše boli ako z rozprávky!

Rok 2018 sa pre mnoho párov navždy zapíše do dejín. Vo svete sa tento rok hneď niekoľko prominentných dvojíc rozhodlo predstúpiť pred oltár a povedať si svoje áno.

Princ Harry a Meghan Markle

Svadobnú horúčka tento rok naplno zasiahla britskú kráľovskú rodinu. V posledných rokoch už nikto ani nedúfal, že sa princ Harry usadí. Kanadskej herečke Meghan Marklke sa však podarilo mladého panovníka okúzliť natoľko, že si v máji povedali svoje áno.

Honosná svadba, na ktorú bolo pozvaných 1200 hostí sa vysielala v priamo televíznom prenose do celého sveta. Nikoho zrejme neprekvapilo, že išlo o najsledovanejší televízny program tohto roka. Meghan na sebe mala krásne šaty z dielne francúzskej značky Givenchy, v ktorých vyzerala ako skutočná dáma.

Blogerka Chiara Ferragni

Za svadbu roka sa síce vo svete považuje práve tá kráľovská, no v Taliansku je tomu úplne inak. Sobáš známej talianskej blogerky Chiary a rapera Fedeza sa tu tešil oveľa väčšiemu záujmu, než akákoľvek iná spoločenská udalosť tohto roka. Chiara je totiž vo svete jednou z najznámejších Talianok a jej rodisko si ju vďaka tomu patrične cení.

Ferragni neostala svojej povesti módnej maniačky nič dlžná ani počas svojho veľkolepého svadobného dna. Blogerka vystriedala niekoľko svadobných šiat značky Dior, pričom samotná svadba trvala až tri dni. Najoriginálnejšia bola róba s obrovskou sukňou, ktorá bola zdobená výšivkami zo života talianskej hviezdy a jej manžela.

Zuzana Kollárová a Adam Nemec

Miss Universe 2016 Zuzana Kollárová a Adam Nemec si dopriali svadbu ako z rozprávky. Známa kráska povedala slovenskému futbalovému reprezentantovi len pol roka po zásnubách. Dvojica počas svojho svadobného dna nič nenechala na náhodu a pokojne ich obrad môžeme označiť za jednu z najkrajších slovenských svadieb v tomto roku. 

Honosný obrad v bratislavskom Dóme sv. Martina si prišli pozrieť desiatky hostí a nechýbalo ani niekoľko známych tvárí. Zuzana sa vydávala v na mieru šitých šatách od Hellenski, v ktorých vyzerala ako skutočná princezná. Honosné šaty doplnené o čipkovaný top s hlbokým výstrihom na známej modelke vyzerala bezchybne. Čerešničkou na torte boli jemné vlny vo vlasoch.

Modelka Karlie Kloss

Jeden z najkrajších dní v živote prednedávnom prežila aj známa modelka Karlie Kloss. Blondínka sa zosobášila s 33-ročným obchodníkom Joshom Kuschnerom. Vôbec pritom nešlo o obrovskú parádu, akú by od známej modelky ľudia očakávali. 

Na sobáš bolo pozvaných len 80 najbližších a následné medové týždne kvôli pracovnej vyťaženosti trvali len 48 hodín. Karlie svojho milého okúzlila v nádherných šatách značky Dior, podobne ako aj spomínaná blogerka Chiara Ferragni.

Herečka Kaley Cuoco

Svadbu ako z romantického hollywoodskeho filmu má za sebou herečka Kaley Cuoco. Blondínka známa z Teórie veľkého tresku žiarila v róbe od libanonského návrhára Reema Acru.

Kaley sa vydávala len necelé dva roky po tom, ako jej prvé manželstvo stroskotalo. Tentokrát herečke učaroval profesionálny jazdec na koni Karl Cook. Nikoho zo svadobných hostí preto zrejme neprekvapilo, že núdza o zvieratá nebola ani na svadbe.

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio