BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Sex s ex? Prečo nie!
zdroj: Pixabay.com

Sex s ex? Prečo nie!

Ostali ste single, no stále vás láka sex s vašim bývalým partnerom? Nebudete ani prvá ani posledná žena, ktorá podľahla charizme svojho ex.

Jedna skupina ľudí vám povie, že sex s bývalým partnerom je skvelý. Druhá vás zas bude varovať pred tým, že po rozchode by ste mali svojmu bývalému dať definitívne zbohom. Čo je však horšie? Sex s ex, alebo noc z neznámym chlapom z baru? Nikoho zrejme neprekvapí, že o sex s bývalým partnerom vo väčšine prípadov túži najmä tá strana, ktorá dostala kopačky.

Stále ho milujete

Radšej na neho zabudnite! Ak k svojmu bývalému stále niečo cítite, nemali by ste sa s ním stretávať a už vôbec nie s ním spávať. Možno sa vám zdá noc s ex ako celkom dobrý nápad. Môže to byť OK, no len vtedy, ak máte svoje city pod kontrolou a pôjde aj z vašej strany len o sex.  Najhorší dôvod na porozchodový sex je ten, že naivne dúfate v to, že sa do vás opäť zamiluje. Ak vám už raz dal košom, zrejme na to dôvod mal a urobil by to opäť.

Žiadne city

Ak vám ide výlučne o sex s vašim ex, je to v poriadku. V žiadnom prípade však do vzájomného kontaktu nemiešajte city. Zabudnite na spojenia "milujem ťa" alebo "chýbal si mi." Nebolo by nič zvláštne, ak by skôr či neskôr jeden z vás začal od spoločného sexu očakávať viac. Ak ste si spoločnú budúcnosť opäť začali predstavovať práve vy, ukončite tento milostný pomer skôr než bude neskoro.

Stávka na istotu

Toto je zrejem hlavný dôvod, prečo sa mnoho párov stretne v jednej posteli aj po rozchode. Ak ste s niekým strávili dlhé mesiace či roky, poznáte jeho potreba a on tie vaše. Ak ste si nerozumeli po ľudskej stránke, nemusíte to nevyhnutne znamenať aj to, že vám to nefungovalo v posteli. Nemusíte mať pred sebou žiadne zábrany, pretože prvé dotyky už dávno máte za sebou.

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio