BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Ktoré krásky prepadali čaru plastickej chirurgie?
zdroj: Instagram.com

Ktoré krásky prepadali čaru plastickej chirurgie?

Plastické operácie a rôzne skrášľovacie zákroky sú u nás stále tak trochu tabu. Vo svete však už dávno nejde o nič, čo by ženy museli tajiť. Máte komplexy zo svojho nosa? Nevadí, môžete si ho dať zmenšiť.

Krása je v ženskom svete mimoriadne dôležitá. Spôsobené je to aj tým, že spoločnosť na ženy častokrát kladie mimoriadne vysoké nároky. Dlhé štíhle nohy, plný dekolt a hustá hriva. Niektoré známe dámy len jemne zvýraznili svoje črty, iné už dávno prestrelili.

Cher

Známej hudobníčke by ste vek zrejme hádali len márne. Už je to totiž pár rokov, odkedy Cher prepadla čaru plastických operácií. Budúci rok speváčka oslávi 73 rokov. Od svojej prirodzenej podoby má Cher síce už poriadne ďaleko, no figúru má stále ako 30 ročná žena. Sympatické je, že sa k svojim zákrokom priznáva a nemá problém o nich hovoriť. "Podstúpila som toľko operácií, že už si ani nepamätám ich počet," svoju prvú liposukciu okúsila ešte v 80. rokoch minulého storočia. Tento rok dokonca vydala nový album a zahrala si vo filme Mamma Mia.

Zuzana Plačková

Rôzne skrášľovacie procedúry nie sú cudzie ani ženám na Slovensku. Medzi tie Slovenky, ktoré sa k svojim zákrokom bez problémov priznávajú patrí aj Zuzana Plačková. Ak by ste si porovnali zábery Zuzany z reality šou Hotel Paradise, vďaka ktorej na seba v roku 2012 prostoreká kráska upozornila, tak by ste možno ostali v šoku. Zuzana zmenila svoju farbu vlasov, dala si ešte viac zväčšiť svoje prsia, napichať pery a upraviť svoj chrup.

Megan Fox

Megan Fox posledné roky bulvárne médiá zapĺňa skôr vďaka polemike o svojom vzhľade, než o hereckej kariére. Trojnásobná mamička síce opakovane akékoľvek zákroky poprela, no viacero plastických chirurgov sa vyjadrilo, že herečka si určite nechala upraviť svoj nos a zväčšiť pery. Tak či onak, Megan ani po rokoch v šoubiznise nechýba charizma a sexepíl, ktorý jej v roku 2008 získal titul najsexi ženy sveta.

Donatella Versace

Na čelo kategórie „nevydarené operácie“ by sme mohli zaradiť Donatellu Versace. Na rozdiel od predchádzajúcich dvoch dám to Donatella už dávno prehnala až príliš. Známa módna návrhárka zjavne nedokáže prijať starnutie ako súčasť života. Dnes by ste na jej tele len márne hladali časť, ktorá je ešte prirodzená. Množstvo plastických zákrokov ma za následok presný opak, aký blondínka chcela dosiahnuť. Donatella má 63-rokov, no vyzerá oveľa staršie.

Silvia Kucherenko

Ďalšia Slovenka, ktorá si z času na čas dopraje nejakú tú pomoc chirurga je aj Silvia Kucherenko. Kontroverzná blondínka v minulosti priznala, že si nechala zväčšiť svoje pery a z času na čas si dopraje aj botox. Napriek tomu, že mnoho ľudí si zo známej modelky robí srandu, na Instagrame ju sleduje už viac než po milióna fanúšikov. Pred časom Silviu omrzela jej blond hriva a zo známej Barbie sa stala sexi brunetka.

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio