BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Celebritné baby boom: Tieto krásky sa v roku 2018 stali matkou
zdroj: Instagram.com

Celebritné baby boom: Tieto krásky sa v roku 2018 stali matkou

V roku 2018 sa mnoho známych krások konečne dočkalo vytúženého dieťatka. Pre niektoré z nich išlo o vytúženú chvíľu šťastia. V prípade raperky Cardi B či Kylie Jenner bola informácia o tehotenstve skôr prekvapivou novinkou.

America Ferrera

Mamičkou sa tento rok konečne stala americká herečka America Ferrera, známa najmú zo seriálu Škaredá Betty. Syn sympatickej brunetky dostal meno Sebastian Piers Williams. Herečka narozdiel od svojich kolegýň dáva dobrý pozor na to, aké fotky zverejňuje a tváričku svojho malého pokladu zatiaľ starostlivo stráži.

Kylie Jenner

Bocian v úvode roka priletel ku kontroverznej hviezdičke Kylie Jenner. Keď sa prevalilo tehotenstvo 21-ročnej krásky, nikto tomu neveril. Napokon sa potvrdilo, že mladučká Kylie čaká dieťa s raperom Travisom Scottom. Jenner na svet priviedla dcérku, ktorá dostala meno Stormi Webster.

Adriana Sklenařiková

Vytúžené dieťatko konečne prišlo aj do života známej slovenskej modelky Adriany Sklenaříkovej. Dlhonohá blondínka po bábätku túžila dlhé roky. Prvýkrát otehotnela ešte v roku 2016, no v siedmom mesiaci tehotenstva bohužiaľ potratila. Rozkošnú dcérku Adriana priviedla na svet v auguste v nemocnici v Monaku a dala jej meno Nina.

Cardi B

Cardi B dosiahla za pomerne krátku dobu na scéne viac, ako jej kolegyne, ktoré sa v šoubiznise pohybujú roky. V posledných mesiacoch stihla dobiť americký hudobný rebríček Billboard, nahrať úspešný debutový album, vydať sa a porodiť dcérku Kulture Kiari Cephus. Práve kvôli svojej výchove sa stala terčom Nicki Minaj, ktorá ju verejne označila za zlú matku.

Kate Upton

Skutočne čerstvou mamičkou je kráska Kate Upton. Americká mdoelka a herečka porodila len pred pár týždňami O dieťatko sa stará spolu s manželom, bejzbalistom Justinom Verlandesom. Prvorodená dcérka známej blondínky dostala meno Genevieve.

Mamba

Ďalšou mamičkou v radoch slovenských hviezd sa stala speváčka Mamba. Dáša Šarközyová priviedla svoje prvé dieťa na svet začiatkom novembra. V tomto prípade však vôbec nešlo o ľahký pôrod. "Pochopila som, že porodiť je naozaj tá najťažšia vec v živote a že je to ďaleko za hranicou únosnosti. Keď to cele skončilo, bola som šťastná, že sme s malinkým živí a zdraví," priznala Mamba. Synček známej speváčky a tanečníka Tonyho Poruchu je dostal meno Manolo.

Eva Longoria

Mamičkou na plný úväzok sa stala aj "zúfalá manželka" Eva Longoria. Americká herečka sa prvého potomka dočkala až v tretom manželstve s obchodníkom José Bastónom. Syn tejto sympatickej dvojice dostal meno Santiago Enrique.

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio