BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Ako zistíte že to je ten pravý?
zdroj: Pixabay.com

Ako zistíte že to je ten pravý?

Možno to znie ako klišé z rozprávky, no takmer každá žena by chcela skôr či neskôr nájsť toho pravého. Vysnívaný partner, ktoré splna naše ideály je niekedy veľká neznáma. Ako však zistíte, či muž po vašom boku je naozaj ten pravý?

Keď sa zamilujeme, tak väčšinou žiadne chyby nevidíme. Práve v začiatkoch vzťahov svoju polovičku považuje za to najlepšie, čo sme mohli mať. V období, kedy prežívate tie najkrajšie chvíle je vám  zrejme úplne jedno, či je váš princ vzdelaný boháč, alebo skromný automechanik.

Kašlite na zbytočné otázky

Ak je vám s niekým dobre, vykašlite sa na zbytočné "čo ak" a žite pre silu prítomného okamihu. Pán dokonalý vo vašich snoch možno vyzeral úplne inak, to však neznamená, že váš partner nemôže byť jeho lepšou verziou. Nedumajte nad otázkou, čo bude o 10 či 20 rokov a radšej rozmýšľajte nad tým, čo budete robiť zajtra. Ak je muž po vašom boku ten, s kým chcete ísť v piatok do kina a v sobotu ráno sa prebúdzať po jeho boku, odpoveď poznáte. Možno spolu nevydržíte do konca života, no všetko sa deje z nejakého dôvodu.

Nikoho iného nepotrebujete

Ak je váš miláčik ten, s kým trávite väčšinu svojho času bez toho, aby ste sa do toho museli nútiť, tak máte vyhraté. Niektoré ženy by radšej strávili celý víkend v práci, len preto, aby nemuseli stráviť dva dni po boku svojho manžela či priateľa. Je váš partner váš najlepší priateľ, ktorému poviete všetky vaše tajomstvá a nemáte problém sa pred nim ukázať bez make-upu? Rovnako je aj milencom, s ktorým prežívate to, čo ste v posteli nikdy predtým nezažili? V tom prípade ste našli dokonalú kombináciu!

Keby bolo keby

Nie len vo vzťahoch platí zlaté pravidlo o tom, že chceme presne to, čo v danom okamihu nemáme. Jeden deň chcete muža, ktorý sa postará o domácnosť a spýta sa vás, ako bolo v práci, no na druhý deň chcete niekoho mužnejšieho. Ak však doma máte chlapa, ktorý sa otočí za každou druhou ženou a je mu váš názor ukradnutý, sťažujete si, že ste mu ľahostajná. Opäť sa dostávame k tomu, že ak ste s niekým šťastná, nemali by ste riešiť zbytočné "čo ak" a trápiť sa s tým.

Je vaša bútľavá vŕba 

Pán dokonalý by mal stáť po vašom boku v dobrom aj v zlom. Možno vám to príde, ako obyčajná fráza, no je to veľmi dôležité. Partner by vás mal podporiť za každých okolností a mal by byť ten, na koho sa obrátite aj vtedy, keď máte problém. Život nie je len o radostiach ale aj starostiach. Ak prekážky spoločne nedokážete prekonávať, môže to byť skôr či neskôr dôvod na rozpad vášho vzťahu.

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio