BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Speváčka Halsey ostro skritizovala politiku Victoria's Secret
zdroj: instagram.com/iamhalsey

Speváčka Halsey ostro skritizovala politiku Victoria's Secret

Americká speváčka Halsey sa v posledných dvoch rokoch teší mimoriadne veľkému úspechu. Rodáčku z New Jersey si tento rok všimli aj organizátori prestížnej prehliadky Victoria's Secret Fashion Show. Teraz však 24-ročná hudobníčka verejne kritizuje politiku tejto značky..

Pár rokov dozadu o tejto nežnej kráske nikto nič nevedel a dnes má fanúšikov po celom svete. Keď Halsey dostala ponuku spievať na pódiu módnej šou značky Victoria's Secret, neváhala ani sekundu. Vystúpenia po boku anjelikov Adriana Lima, Kendall Jenner, Elsa Hosk či Candice Swanepoel sú totiž pre každého hudobníka obrovská pocta. "Prehliadky Victoria's Secret zbožňujem už od mladosti. Tohtoročné vystúpenie na spolu s množstvom skvelých umelcov a práca s modelkami a priateľkami bola pre mňa najlepšia noc môjho roka," odznelo v úvode odkazu, ktorý Halsey zverejnila na svojom Instagrame.

Riadky určené tvorcom známej módnej značky však zďaleka neboli len bezduchá ďakovačka. "Napriek tomu som sa po nakrúcaní vystúpenia musela vyjadriť k šou, ktorú nemôžem ignorovať. Ako člen LGBTQ+ komunity nemám nedokážem tolerovať nedostatok pochopenia. Obzvlášť nie, ak ide o stereotypné zmýšľanie. Ak ste transexuálna osoba a čítate tieto riadky, vedzte že máte spojencov. Stojíme v solidarite úplné prijatie spoločnosťou je jediná fantázia, ktorú podporujem," dodala Halsey.

Interpretka hitov Now or Never či Bad At Love pravdepodobne reagovala na nedávne tvrdenia Eda Razeka, producenta módnej šou. Ten sa totiž vyjadril, že transexuáli v ich šou nemajú miesto, pretože šou je jedna veľká "fantázia". Proti tomuto primitívnemu tvrdeniu sa už stihla ohradiť aj transgender modelka Andreja Pejic. "Je to naozaj smutné vidieť, že vplyvní ľudia v tomto odvetví majú takéto zastaralé názory."

Vystúpenie Halsey na prehliadkovom móle napriek tomuto nepríjemnému rozporu dopadlo na výbornú. Potetovaná kráska si obliekla outfit, v ktorom vyzerala ako anjel a zaspievala svoj aktuálny singel Without Me.

zdroj: youtube.com/iamhalsey

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio