BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Unikátny spôsob, ktorý vás zbaví i tých najjemnejších chĺpkov
zdroj: Samphoto

Unikátny spôsob, ktorý vás zbaví i tých najjemnejších chĺpkov

Každá žena s nimi bojuje. A mnohé často veľmi neúspešne. Možno i preto, že pri zbavovaní sa nežiaducich chĺpkov volia zakaždým nevhodnú metódu.

Na spôsobe záleží

Ako si odstraňujete chĺpky vy? Žiletkou, depiláciu, epilátormi...? Spôsobov je dnes naozaj veľa, no tých účinných len zopár. Navyše, nejedna žena sa určite presvedčila o tom, že nie je chĺpok, ako chĺpok, a že niektoré, i keď sú veľmi jemné, sa odstraňujú oveľa horšie.

I keď bikinová sezóna jej ešte v nedohľadne, nemali by ste prípravu na ňu podceňovať. Ak sa chcete na najbližšej dovolenke pýšiť dokonalo hladkými časťami vášho tela, mali by ste zamerať svoju pozornosť na laserovú epiláciu. Unikátny a dokonalý spôsob, ako sa raz a navždy zbaviť chĺpkov.

Pre koho je toto ošetrenie najvhodnejšie?

  • Pre tých, ktorí sa chcú definitívne zbaviť nadmerného ochlpenia na všetkých partiách tela
  • Pre tých, ktorí potrebujú mať ochlpenie na tvári úplne pod kontrolou
  • Pre tých, ktorých omrzeli klasické formy odstraňovania chĺpkov (žiletka, depilácia voskom, epilačným strojčekom a i.)
  • Pre klientov, ktorí odjakživa túžili mať dokonale hladké telo
  • Pre zaneprázdnených, ktorí nemajú čas na dennodennú starostlivosť o hladký povrch tela

Prečo práve tento spôsob?

Laserová epilácia sa po mnohých smeroch ukázala ako účinná i v odstraňovaní tých najjemnejších chĺpkov. A to vďaka prístroju, ktorý je pri tomto zákroku používaný - alexandritový laser, ktorý je ideálny pre kaukazský typ, teda pre nás. Práve klinika Mediskin sa môže pýšiť širokou škálou ponúkaných procedúr, ktoré vás zbavia neželaného ochlpenia rýchlejšie, než by ste čakali.
Po absolvovaní potrebného počtu sedení laserovej epilácie dochádza k redukcii ochlpenia na 70 – 80% (u mužov) u žien až do 90%. Najefektívnejšie prístroje dosahujú želanú redukciu po 4-5 sedeniach. Počet ošetrení je ovplyvnený rozličným počtom chĺpkov nachádzajúcich sa v aktívnej fáze rastu. Taktiež interval medzi ošetreniami závisí od rastového cyklu, ktorý je rozdielny podľa lokality. Tak na čo čakať do leta? Chĺpkov sa pokojne zbavujte už teraz.

Mediskin

Najnovšie z kategórie: Krása

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio