BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Amanda Bynes: Drogy ma dostali na dno!
zdroj: instagram.com/papermagazine

Amanda Bynes: Drogy ma dostali na dno!

Američanka Amanda Bynes pred pár rokmi patrila medzi najúspešnejšie herečky. Dobre rozbehnutú kariéru si však vlastnou chybou úplne zničila.

Titulku nového čísla magazínu Paper zdobí zabudnutá hviezdička Amanda Bynes. Pri pohľade na fotografie by ste možno v prvom momente ani nevedeli, o koho ide. Známa herečka v posledných rokoch na seba upozorňovala len vďaka škandálom, ktoré boli plné drog a alkoholu.

Dnes však všetko nasvedčuje tomu, že blondínka sa dokázala pozbierať z najhoršieho. Bynes podstúpila liečbu a postupne sa vracia späť do normálneho života. Najhoršie pre ňu podľa vlastných slov je to, že si je vedomá svojich chýb. „Veľmi sa za to hanbím a cítim sa trápne. Nedokážem vrátiť čas späť, ale keby som vedela, tak by som to určite urobila. Mrzí ma, ak som niekomu ublížila. Naozaj ma to zožiera. Všetko na čom som celý život pracovala, som zničila," priznala Amanda.

Vulgárne odkazy a klamstvá

To, že s Amandou nie je niečo v poriadku si všetci začali uvedomovať práve vtedy, keď na svoj Twitter pravidelne začala pridávam príspevky, v ktorých urážala svojich kolegov. Väčšina správ vôbec nebola založená na pravde a Amanda si takto rozoštvala veľkú časť Hollywoodu. V prípadne 32-ročnej herečky za všetko môžu návykové látky, ktoré ju dostali na dno. "Marihuanu som začala fajčiť, keď som mala 16 rokov. Dovtedy si o mne každý myslel, že som dobré dievčatko. Neskôr som začala užívať aj extázu. Vyskúšala som kokaín, ale ten sa mi nepáčil. Našťastie som nikdy neprepadla metamfetamínu alebo heroínu, no fičala som na adderalle."

Návrat na scénu

Amanda podstúpila náročnú liečbu a dnes opäť vyzerá ,že ej všetko v poriadku. Rodáčka z Kalifornie by sa rada opäť vrátila do práce, no je si vedomá, že to ľahké nebude. Posledná skúsenosť s kamerou bola pre Amandu film Hall Pass z roku 2011, kedy vyhlásila, že končí s herectvom. Teraz všetkých varuje, aby si dobre rozmysleli, aké drogy vyskúšajú. "Moja rada je, aby ľudia boli opatrní. Drogy môžu prevziať kontrolu nad vašim životom."

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio