BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Tip na vianočný darček: Čo poteší vášho chlapa?
zdroj: Pixabay.com

Tip na vianočný darček: Čo poteší vášho chlapa?

Vianoce sú za roho ma vy si stále neviete, aký darček by potešil vášho partnera? Určite nie ste jediná, ktorá kúpu darčeka neustále odkladá. Nejde pritom o žiadnu maturitu.

Ak žijete so svojim partnerom dlhé roky, zrejme už máte nejaký osvedčený zoznam darčekov, ktoré ho vždy potešia. Horšie na tom sú dámy, ktoré sú zadané len krátko. V oboch prípadoch však platí to, že nie je dôležitá cena, ale skôr originalita a to, že ste darček kupovali s láskou.

Adrenalínový zážitok

Ak má váš partner rád adrenalín, určite nebudete ľutovať, ak mu doprajete nejaký akčný darček. Možností máte v tomto prípade mnoho a je len na vás, či vyberiete zoskok z lietadla, bungee jumping alebo let v aerodynamickom tuneli. Ešte viac zabodujete, ak odhodíte strach a jedinečný moment prežijete spolu.

Kožená taška

Ponožky alebo vianočné pyžamo sú klasika, ktorá nikdy nikoho nesklame. Ak však chcete svojmu milému vyraziť dych, zrejme to stačiť nebude. Kvalitnú koženú tašku vlastní väčšina žien, no chýbať by nemala ani v mužskom šatníku. Samozrejme nehovoríme o kabelke. Cestovné tašky z kože sú nielen štýlové, ale aj praktické.

Hokejový zápas

Väčšina mužov miluje hokej. Budúci rok sa dejiskom Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji po rokoch opäť stane Slovensko. Možnosť vidieť celosvetové hokejové esá tak bude na dosah. Lístky na zápasy sa rozpredali ako teplé rožky. Ak sa vám nejaké dobré miesta podarí zohnať pre vášho milého, určite vám to patrične odplatí.

Letenky

Ak váš  miláčik miluje cestovanie a spoznávanie nových kultúr, máte vyhraté. Vykašlite sa na darčeky, ktoré aj tak nevyužije a doprajte si spoločnú cestu do cudziny. Ak si nepotrpíte na prvú triedu, tak letenky v rámci Európy kúpite cez nízkonákladové spoločnosti za pár desiatok eur. Ak vás nelimituje budget, môžete svojho partnera potešiť cestou do ďalekej exotiky.

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio