BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Štýlové kúsky pre každú ženu: Ako oživiť svoj vianočný outfit?
zdroj: Primark, Tezenis, H&M

Štýlové kúsky pre každú ženu: Ako oživiť svoj vianočný outfit?

Blížiace sa Vianoce vidieť na každom rohu. Či už sa vyberiete na nákup potravín, ku kaderníčke alebo do banky, všade na nás číha vianočná atmosféra. Inak tomu nie je ani v obchodoch s oblečením, ktoré opäť zaplavujú kúsky s potlačou snehuliakov, sobov a iných rozprávkových motívov.

Milujete Vianoce? Chystáte na vianočný večierok, alebo len tak chcete potešiť seba aj svoje okolie? V tom prípade by ste si ihneď mali zadovážiť kúsok, ktorý váš všedný outfit premení vo sviatočnú uniformu. V obchodoch aktuálne nájdete množstvo vianočných svetrov, tričiek, ponožiek, čapíc či iných doplnkov.

Vianočné pleteniny

Aspoň jeden vianočný sveter by nemal chýbať v žiadnom šatníku. Pletený kúsok zahreje a navodí tú správnu sviatočnú atmosféru. Môžete siahnuť po kúsku s motívom soba. Na svoje si však prídu aj dámy, ktoré hľadajú o niečo elegantnejšie kúsky, ktoré budú nosiť aj do práce. Bohatú ponuku vianočných svetrov nájdete napríklad v H&M alebo F&F.

zdroj: H&M, F&F

Hlavne nenápadne 

Na farebných a vtipných ponožkách so občas uletí aj ten najväčší suchár. Či už pracujete ako učiteľka, recepčná alebo ako čašníčka, toto je tá časť vášho outfitu, na ktorej sa pokojne môžete vyblázniť. Vianočné ponožky nielenže oživia váš nudný look, ale aj príjemne zahrejú. Vtipné kúsky za pár eur ponúkajú Fusakle alebo Primark.

zdroj: Fusakle, Primark

Niečo pre čertice

Toto je niečo pre tie odvážnejšie dámy, ktoré chcú potešiť svojho milého. Čipkované kúsky v červenej farbe v rôznych strihoch sa rok čo rok v tomto období vracajú na predajné pulty všetkých obchodov. Uniforma Santovej pomocníčky do vašej spálne určite prinesie kopec zábavy, ktorú nebudete ľutovať. Bohatý výber ponúka Tezenis či New Yorker.

zdroj: Tezenis, New Yorker

Najnovšie z kategórie: Móda

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio