BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Mužské zlatokopky? Ruky preč!
zdroj: Pixabay.com

Mužské zlatokopky? Ruky preč!

O zlatokopkách, ktoré si narazia bohatého milenca, ktorého pripravia o všetky peniaze sa už toho popísalo mnoho. Tento lukratívny „job“ však začína praktizovať čoraz viac mužov.

Ženy síce bývajú nerozhodné, no väčšinou majú jasnú predstavu o tom čo chcú. Niektoré kvôli naplneniu svojich cieľov tvrdo pracujú, iné si len nájdu dobrého sponzora. V spoločnosti stále platí zaužívané pravidlo, že muž by mal byť ten, kto sa o ženu postará. Na tom samozrejme nie je nič zlé, ak to tá druhá strana nezneužíva až príliš.

Ženy však už dávno nie sú len žienky domáce, ktoré by hrali druhé husle. Mnoho žien si vystačí aj bez muža a vďaka svojej pracovitosti sú finančne úplne nezávislé. Pracujú vo vedúcich pozíciách, nosia drahé kabelky a dovolenkujú v ďalekej exotike. Práve tieto ženy sú terčom „mužských zlatokopiek,“ ktorých je tu čoraz viac.

Pozor na neho!

Tie „mužské zlatokopky“ musia byť o niečo rafinovanejšie, než tie ženské. Ak žena dostáva drahé dary či pozvania na luxusné večere, je to považované za normálne. Väčšina mužov sa chce pred ženou ukázať v tom najlepšom svetle a preto aj financie radi majú pod palcom.

Na prvý pohľad väčšinou ide o sympatického, dobre udržiavaného mladíka, ktorý vyzerá, že mu nič nechýba. Je dosť možné, že na prvom rande sa pred vami ukáže v tom najlepšom svetle a nenechá vás vytiahnuť peňaženku. Možno sa to bude opakovať aj druhý alebo tretí krát. Potom však príde fráza o zabudnutej peňaženke a hra môže začať.

zdroj: Pixabay.com

Skvelý klamár

Vo väčšine prípadov ide o mladíkov, ktorí na vek nepozerajú. Ak sa o vašu pozornosť usiluje niekto, kto by mohol byť váš syn alebo mladší brat, mali by ste veľmi rýchlo otvoriť oči. V opačnom prípade sa môže stať, že si svoju chybu uvedomíte, až keď bude neskoro.

Z obedov a drinkov, ktoré pochopiteľne platíte vy sa neskôr stanú drahé darčeky. Značkové oblečenie neskôr už nestačí. Ďalšie v poradí je pozvanie na dovolenku, či kľúče od drahého auta. Ak váš „miláčik“ žije spolu s vami vo vašom príbytku, zrejme sa snaží o to, aby vám „nič nechýbalo.“ Na druhej strane však neustále hovorí o tom, ako si nevie nájsť prácu čím sa u vás snaží vzbudiť ľútosť.

Dajte mu zbohom

Zlatokopky majú jednu spoločnú črtu. Klamú. Je úplne jedno, či ide o mužov alebo ženy, no nikdy vám o sebe nepovedia pravdu. Na prvom rande vás ohúrili svojim životným príbehom, no v skutočnosti ide častokrát o ľudí bez vzdelania, ktorí sa tam kde sú, dostali cez posteľ.

Ich silnou stránkou sú väčšinou práve slová. Vždy vám povedia presne to, čo chcete počuť a v posteli nemajú konkurenciu. Ak sa vám podarilo s niekým takýmto zamotať, tak to radšej ukončite skôr, než bude neskoro. Možno to síce znie, ako príbeh z amerického filmu, no neboli by ste prvá ani posledná, ktorá by kvôli svojmu romániku skončila na nule.

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio