BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Jingle Bell Ball 2018: Ellie Goudling prišla ako nevesta!
zdroj: instagram.com/capitalofficial

Jingle Bell Ball 2018: Ellie Goudling prišla ako nevesta!

Posledný víkend patril v Londýne každoročnému koncertu Jingle Bell Ball. Niekoľko týždňov dopredu vypredaná šou aj tento rok priniesla množstvo známych mien.

Takmer dvadsať tisíc návštevníkov londýnskej O2 areny si počas víkendu mohlo pozrieť na vlastné oči hviezdy, ako Rita Ora, Halsey, Liam Payne či Olly Murs. Známe tváre hudobnej scény túto príležitosť využili na plno a vytiahli to najlepšie zo svojich šatníkov. Rita Ora prišla nahodená ako na odovzdávanie hudobných cien, naopak jej kolega Liam Payne si zo svojho oblečenia ťažkú hlavu nerobil.

Rita Ora

Najväčšou hviezdou tohtoročného Jingle Bell Ball bola speváčka Rita Ora. Rodáčke z Kosova prežíva najúspešnejšie obdobie kariéry, čoho dôkazom je aj jej nový album Phoenix. Známa blondínka na červený koberec dorazila v šatách z novej kolekcie značky Moschino. Čerešničkou na torte bola bezchybná vizáž a účes, ktorý Rite mimoriadne pristane.

Olly Murs

Rovnako ako Rita, aj britský hudobník Olly Murs tento rok vydal svoj nový album. Olly je známy elegán a svojmu britskému štýlu ostal verní aj teraz. Bielou košeľou sa nič nedá pokaziť a kombinácia s trendy nohavicami s červeným pásom zafungovala na výbornú.

zdroj: instagram.com/capitalofficial

Ellie Goulding

Po veľmi dievčenskom outfite z priehľadného materiálu siahla Ellie Goulding. S istou dávkou odvahy, ktorá známej blondínke určite nechýba by sa Ellie v týchto šatách pokojne mohla aj vydávať. Celok krásne doplnila jemná vizáž a vlny vo vlasoch.

Liam Payne

Liam Payne si s výberom svojho outfitu ťažkú hlavu zrejme nerobil. Spevák siahol po osvedčenej kombinácii, ktorej dominovala mimoriadne trendy bunda s ovčou vlnou. Známy lámač ženských sŕdc bol dôkazom toho, že menej je niekedy viac. Aj bez zbytočnej extravagancie išlo o najlepšie oblečeného muža večera.

Halsey

Zahraničnou hviezdou tohtoročného Jingle Bell Ball bola americká speváčka Halsey. Rodáčke z New Jersey síce tento rok stroskotal vzťah s raperom G-Eazy, no pracovne sa jej mimoriadne darí. Pred pár dňami dokonca zaspievala na prehliadke Victoria's Secret, ktorú neskôr skritizovala. žiarila v strieborných legínach, ktoré doplnila o vysoké čižmy a top s hviezdnou potlačou.

Anne-Marie

Meno Anne-Marie v našich končinách až také známe nie je, no chytľavú pieseň Friends ste tento rok určite počuli. Talentovaná blondínka čoskoro oslávi 28 rokov, no cez víkend zatienila aj oveľa mladšie kolegyne. Na Jingle Bell Ball prišla oblečená v krásnych červených šatách, vďaka ktorým bola neprehliadnuteľnou.

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio