BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Prinášame vám horoskop na tento týždeň 10.12. - 16.12. 2018
zdroj: pixabay.com

Prinášame vám horoskop na tento týždeň 10.12. - 16.12. 2018

V spolupráci s pani astrologičkou Valikou vám prinášame horoskopy na tento týždeň.

Baran - je pred vami naozaj nesmierne náročný pracovný týždeň plný stresov a nervozity. Nepúšťajte sa preto do žiadnych náročných projektov ani do dôležitých rokovaní. Zvlášť v piatok buďte na pracovisku opatrný, pretože by ste sa mohli dostať do vážnych sporov s vašimi nadriadenými. Taktiež aj v súkromí očakávajte nepríjemnosti. Hlavne v partnerskom spolužití hrozia hádky a nedorozumenia, ktorými by ste sebe, ale aj celej rodine mohli pokaziť celý nadchádzajúci víkend. Pokúste sa ho tráviť niekde osamote.

Býk
- tento pracovný týždeň bude pre vaše znamenie taký nijaký. Možno aj preto,lebo sa nebudete cítiť zdravotne úplne v poriadku. No čo je dôležité, všetko, čo máte naplánované v rámci vašich pracovných povinností, dokážete načas ukončiť. Využite tieto dni na relax a odpočinok. Všetky vaše povinnosti v rámci vašej domácnosti prenechajte na vašich partnerov a rodinu. Určite vám to nebudú mať za zlé. Naopak, sami sa vám budú snažiť vytvoriť vo svojom strede prostredie, kde sa budete môcť dať do poriadku.

Blíženci
- pracovne sa vám počas tohoto týždňa bude dariť. Všetko, čím vás vaši nadriadení poverili, stíhate na čas urobiť. Dokonca by ste neboli proti tomu, ak by ste boli v zamestnaní viac vyťažený. Šetrite si energiu, pretože ju budete potrebovať na riešenie partnerských záležitostí, kde vám hlavne v pondelok a v utorok hrozia vážne nedorozumenia a hádky. Snažte sa im zabrániť, pretože by ste zbytočne kazili predvianočnú atmosféru nielen vám, ale aj celej vaše rodine. Snažte sa zachovať pokoj.

Rak
- od pondelka do stredy vám v zamestnaní pôjde všetko presne tak, ako ste si naplánovali. Vo štvrtok sa snažte vyhnúť dôležitým rokovaniam a podpisovaniu dôležitých zmlúv, pretože nebudete plne sústredený. V piatok už bude všetko opäť v úplnom poriadku. Vaše rodinné spolužitie nebude po tieto dni ničím rušené. Naopak, u vás doma vládne pekná a príjemná predvianočná atmosféra plná príprav na najkrajší sviatok celého roku. Čo tak pozvať na víkend priateľov a podeliť sa aj s nimi o tieto krásne pocity?

Lev
- tento pracovný týždeň bude pre vás tak trochu iný. Je pravdepodobné, že po ozaj dlhých rokoch stretnete priateľa, s ktorým nadviažete obchodné kontakty, ktoré postupne prerastú do plodnej spolupráce. Spojí sa vám tak príjemné z užitočným. Vaše rodinné a partnerské záležitosti budú počas týchto dní naplnené porozumením a príjemnou atmosférou prevoňanou vianočnými koláčmi. Aj vy sami budete vnútorne viac citlivejší a otvorenejší všetkému ako v inom období. Vianoce sú proste sviatkami lásky a porozumenia.

Panna
- V zamestnaní sa vám počas týchto dní bude dariť, a to je vo vašom prípade niečo ako voda na mlyn. Čím viac sa vvám darí, o to viac podávate vynikajúce výkony a výsledky. Vaši nadriadení sú s vami maximálne spokojní a vy sami zo seba taktiež. V pondelok a v utorok si dávajte doma pozor na nedorozumenia. Ak to dokážete, potom vás aj v kruhu vašich najbližších očakávajú iba príjemné chvíle naplnené pohodou a radosťou. Počas víkendu sa pridajte aj vy k prípravám na vianočné sviatky.

Váhy
- v tomto týždni si dokážete vaše pracovné záležitosti plniť bez problémov. No nebude vás to moc tešiť, pretože sa nebudete cítiť ani zdravotne, ani vnútorne dvakrát dobre. Neberte to tragicky, aj také dni bývajú. Je to iba dočasná záležitosť. Náladu si dokážete napraviť v kruhu vašej rodiny a v spoločnosti vašich partnerov. U vás doma sú už prípravy na najkrajšie sviatky v roku v plnom prúde. Tak neváhajte a zapojte sa do nich aj vy. Bude to zábava. A počas víkendu pozvite aj priateľov.

Škorpión
- je pred vami ďalší pracovne náročný týždeň, ktorý si bude od vás vyžadovať plné nasadenie a hlavne sústredenosť. Pred koncom roku vám vaši nadriadení "nakladajú" pracovných povinností až nad hlavu, ale stíhate to všetko a dokonca si pri tom dokážete zachovať pozitívnu myseľ. Našťastie v oblasti citov a lásky je všetko v poriadku a aj vaše celkové rodinné spolužitie je naplnené pohodou. Nadchádzajúci víkend by ste mohli všetci spoločne navštíviť vianočné trhy, a tak si spríjemniť tieto zaslúžené dni voľna.

Strelec
- Všetko, na čo v zamestnaní iba pomyslíte, budete počas týchto dní meniť na zlato. Nebude nič, čo by ste nedokázali zvládnuť. Dokonca budete mať úspechy aj vo finančných transakciách. Môžete investovať. Máte zaručené zisky. Využite tieto dni maximálne. Taktiež aj vo vašom osobnom živote sa vám bude dariť všetko. Rovnako aj v citoch a láske budete "žať" úspechy, či už ste vo vzťahu, alebo slobodný. Tak si to užite. Počas víkendu by ste sa mohli pripojiť k rodine a pomôcť im v prípravách na Vianoce. Ocenia to.

Kozorožec
- už ozaj dlhodobo sa vám darí udržiavať si ten najvyšší štandard v rámci vašich pracovných aktivít a nebude to inak ani počas tohoto týždňa. Preto sa môžete tešiť aj zo zaslúženej odmeny za to všetko, a to v podobe ozaj veľmi dobrých finančných ziskov. V oblasti citov a lásky je u vás všetko nezmenené. Proste ok. Môžete sa tak venovať prípravám na nadchádzajúce vianočné sviatky, ktoré budú vo vašom prípade naozaj pekné, milé a príjemné a aj bohaté na darčeky.

Vodnár
- tento týždeň budete pracovne nesmierne vyťažený, čo vám v podstate vyhovuje, no bohužiaľ vaše pracovné výkony a výsledky nebudú dostatočne finančne ohodnotené, čo nie je príjemné zvlášť pred Vianocami,keď sa hodí každé Euro. Nepodliehajte nervozite ani podráždeniu, pretože aj tak by sa tým nič nezmenilo. Iba by ste si sami kazili náladu. Vo vašom osobnom živote sa nebudú diať žiadne mimoriadne zmeny. Nesnažte sa preto nič sami meniť. Odpočívajte, relaxujte. Potrebujete to.

Ryby
- čaká vás pracovne veľmi príjemný týždeň. Darí sa vám všetko, čo máte na tieto dni naplánované a ani finančne to nie je zlé. Vianočnú náladu je cítiť už ja na vašich spolupracovníkoch a aj vašich nadriadených, čo iba zvyšuje celkovú pohodu . Aj u vás doma je touto atmosférou preplnené všetko. Vaši partneri, vaše deti a všetci naokolo sú plný lásky a dobrej nálady. Toto sú tie dni, ktoré sú pre vás tie najkrajšie. Tak si ich do sýta užívajte. Počas víkendu vás čaká nejaké milé prekvapenie.

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio