BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Experti vybrali farbu roka 2019: Tento odtieň si určite zamilujete
zdroj: TASR

Experti vybrali farbu roka 2019: Tento odtieň si určite zamilujete

Každý rok sa nesnie v znamení jednej farby, ktorá dominuje nie len v módnom či beauty priemysle.

Plná života

Najbližších 12 mesiacov  by ste sa mali pripraviť na to, že túto farbu budete vídať (asi) všade. Živý korál, ako znie oficiálny názov farby roka 2019 už na jeseň bodoval napríklad na mólach a svetových prehliadkach. A tak možno táto voľba vlastne niektorých vôbec neprekvapila. Korálová farba vybraná firmou Pantone bude teda jedným z TOP trendov nasledujúceho roka. A to i v oblasti krásy či bytového textilu.

Samotní experti opisujú práve túto farbu so zlatistým podtónom ako plnú života, ktorá ho zároveň oslavuje, navyše uvádzajú, že narozdiel od tohtoročnej fialovej, pôsobí korálová viac optimisticky. Inak povedané, touto farbu by sme budúci rok mali oslavovať život. Dôvod na oslavu však majú i mnohí poprední dizajnéri, ktorí práve korálovú zaradili do svojich najnovších prehliadok, a tak je jasné, že ich modely rozhodne budú trendy.

TASR
TASR

Ak máte odvahu, môže pokojne siahnuť i po korálových odtieňov na oči či pery, líčka a pokojne i vlasy. Fantázii sa medze nekladú a koniec-koncov, ak budete mať na sebe farbu roka, tak rozhodne mimo nebudete. Tak čo si vyskúšate ako prvé? 

TASR

Najnovšie z kategórie: Móda

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio