BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Svadba, ktorá vyrazila dych: V čom bola zaujímavejšia, než tá kráľovská?
zdroj: TASR

Svadba, ktorá vyrazila dych: V čom bola zaujímavejšia, než tá kráľovská?

Možno nebola táto svadba tak sledovaná, ako tá princa Harryho a Meghan Markle. No dovolíme si tvrdiť, že zaujímavejšia rozhodne bola.

Rozprávková

Nie jeden, ale rovno tri dni. Toľko trvala svadba indickej hviezdy Priyanky Chopri s jej už manželom, umelcom Nickom Jonasom. Nebolo to však z akéhosi rozmaru ukázať, že majú na to, aby si užívali od piatku do nedele. Keďže obaja sú rôzneho vierovyznania, rozhodli sa vyhovieť tak obom rodinám a usporiadať hinduistický, ale aj kresťanský obrad. A tým pádom vznikla trojdňová veselica, ktorá novomanželský pár vyšla na milióny.

zdroj: Instagram.com/priyankachopra

Svadba sa konala v luxusnom paláci Umaid Bhawan v meste Džodpur. A bola to prehliadka skutočne nádherných kostýmov - teda svadobných šiat. Nechýbala biela klasika, ale taktiež aj pestrofarebné odevy, ktoré sú pre hereckú hviezdu z Bollywoodu v podstate národným krojom. No hlavné šaty, ktoré boli tradične biele, patrili naozaj ku skvostom. Práca na nich trvala takmer 1826 hodín a boli ručne vyšívané.

TASR/AP


TASR

I keď ľudia nevenovali tejto svadbe takú pozornosť, ako tej kráľovskej, od médii si ju i tak zaslúžila. A to veľkú. Mnohí dokonca označili práve túto svadbu tou NAJ z tohto roku. Kultúrna rozmanitosť, uvoľnenosť, nádherná nevesta... Toto všetko bolo tiež súčasťou nedávnej svadby celebritného páriku. A napriek tomu, že vojvodkyňa Meghan je veľmi dobrá kamarátka s Pryiankou, svadby sa nezúčastnila.

zdroj: Instagram.com/pryiankachopra

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio