BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Sex na prvom rande? Dajte si pozor!
zdroj: Pixabay.com

Sex na prvom rande? Dajte si pozor!

Väčšina žien sa snaží na prvom rande pôsobiť nedostupne. Sú však aj také dámy, ktoré kašlú na predsudky a potencionálneho frajera si odskúšajú hneď na prvom rande.

Ženy si častokrát romantický vzťah predstavuje ako príbeh z hollywoodskeho filmu. Spoločné stretnutia, prvé bozky a dotyky a napokon aj prvý sex. Niekedy je však iskra taká silná, že čakanie na to "najlepšie" ani jeden z dvojice nevydrží.

Raz a dosť

Vaša mama by zrejme nebola nadšená, ak by sa dozvedela o tom, že ste sa hneď na prvom rande vyspali s mužom, o ktorom prakticky nič neviete. Vôbec však o vašom úlete vedieť nemusí. Ak ste hneď na prvom rande zistili, že vám to v posteli neklape, nemusíte to ľutovať. Všetky strany ste ušetrili od nepríjemného zoznamovania s rodinou a priateľmi, ktoré by v konečnom dôsledku aj tak bolo zbytočné. Muž môže spĺňať všetky vaše fyzické kritéria, no pri sexe to niekedy jednoducho neklape. V tom prípade je zbytočné snažiť sa o niečo viac, ak už teraz viete, že by váš vzťah nefungoval.

Nečakaný zvrat

To, že muž nie je príliš komunikatívny, nemusí znamenať, že je nudný v posteli. Ak máte na prvom rande pocit, že si nebudete v ničom rozumieť, tak to ešte nemusí byť pravda. Skúste odhodiť vaše zábrany a doprajte si aspoň nezáväzný sex. Možno budete prekvapená a v tichom spoločníkovi objavíte najlepšieho sexuálneho partnera vášho života. Potom azda prehodnotíte aj to, ako veľmi komunikatívneho chlapa po svojom boku potrebujete

Nemajte očakávania

Ak už dôjde na to, že sa vyspíte s niekým, koho poznáte pár hodín, všetko berte s rezervou. Možno vám to v posteli perfektne klapalo, no to ešte neznamená, že spolu budete do konca života. Váš nový objav sa vám už možno nikdy neozve. Ak si však nebudete robiť zbytočné nádeje, možno vás milo prekvapí pozvaním na ďalšie rande. Otázky o spoločnom živote, deťoch či svadbe si radšej nechajte až na obdobie, kedy si budete istá, že nejde len o sex.

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio