BEAUTY.sk BEAUTY.sk

4 procedúry, ktoré rozžiaria vašu pleť počas zimy
zdroj: Samphoto

4 procedúry, ktoré rozžiaria vašu pleť počas zimy

Zimné obdobie je ako stvorené na regeneráciu pleti. A so správnym výberom procedúr môže i tá vaša žiariť už v priebehu pár minút.

Naša pleť si v zime zaslúži rovnakú pozornosť, a možno i o niečo väčšiu, ako počas leta. Mrazy, teplotné rozdiely vonku či vo vnútri vašej kancelárie, domu, nákupných centier... Práve počas tohto ročného obdobia bojuje pokožka s viacerými nepriaznivými vplyvmi, ktoré ju oberajú o svieži, rozjasnený vzhľad. Preto je najvyšší čas zamerať sa na to, ako jej čo najefektívnejšie prinavrátiť jas za krátky čas. Riešení je hneď niekoľko. My sme pre vás vybrali 4 procedúry, ktoré v kombinácii so správnou kozmetikou, prinesú očakávané výsledky veľmi rýchlo. Tieto procedúry sú súčasťou portfólia ponúkaných služieb beauty centra XOXO v Bratislave.

Essential Skin Rituals

Ide o unikátnu kombináciu vedeckých poznatkov, tradičných prírodných rituálov a koncentrovaných prípravkov, ktorá prináša intenzívny, hĺbkový efekt. Terapeutka odporučí tú najvhodnejšiu starostlivosť tak, aby ste dosiahli požadovaný remodelačný, liftingový či rozjasňujúci účinok. Póry, vrásky a štrukturálne i pigmentové nerovnosti sa zjemňujú a pleť je hladká, prejasnená a štrukturálne zhutnená.

- hydratácia Hydramemory s unikátnou štetčekovou metódou aktívneho zapracovania masky do pleti
- regenerácia Recovery Touch
- utíšenie podráždenej pokožky Remedy
- vypnutie Sublime skin
- Double peel s ovocnými kyselinkami

Čistá a žiarivá pleť

Voňavý uvítací XOXO rituál súčasťou ktorého sú naparovacia maska, hĺbkové a ultrazvukové čistenie, vyživenie/utíšenie pleti, výživná  koncentrovaná maska, výdatná masáž pleti, úprava a farbenie obočia a denný make-up. Procedúra trvá 90 minút a zahŕňa taktiež

Pure&Nourish - vyčistenie a vyživenie pleti

Clean&Heal
- vyčistenie problematickej pokožky a utišujúce ošetrenie pleti

Mezo T8 Mezotransdukcia

Využitím elektroporácie sa otvárajú vodné kanáliky v pokožke a pomocou kladných a záporných pólov sa nabité séra vpravujú do hlbokých vrstiev pokožky. Výsledok je citeľný okamžite po jedinom ošetrení. V ponuke sú séra pre výživu, hydratáciu, redukciu hyperpigmentácií, vyhladenie jemných pavučinových vrások, vyplnenie hlbších vrások, jemné vyplnenie kontúry pier, komplexné omladenie dekoltu a krku, či Stop Contraction (botoxový efekt bez použitia botoxu). Počas jediného ošetrenia môžete  unikátne kombinovať viacero rozličných sér na rôzne partie, čím dosiahnete nádherný efekt.

Anti-AGE a D-AGE

Najsilnejšie protivráskové ošetrenie pleti aj celého tela. Celotelové ošetrenie D-AGE je ideálna náprava a prevencia v prípade krehkej, suchej kože vráskavejúceho vzhľadu. Antioxidačný efekt prinesie extrakt zo zeleného orecha, ošetrenie strií a návrat elasticity zabezpečí Bio Tamanu olej, kyselina Boswelová nastimuluje účinnost fibroplastov a posilní elastínové a kolagenové vlákna a to všetko počas exkluzívneho Sublime Skin ošetrenia tváre s atakovou liftingovou masážou, ktorá stimuluje bunkovú regeneráciu a redefinuje objem pleti. Vysokú účinnosť zabezpečuje pôsobenie dvojitého peelingu s vitamínom C v následovanej aplikácii dvojfázovej zlupovacej masky. Obzvlášť odporúčame túto silnú kombináciu pre zrelú pleť s pigmentáciami, vráskami a viditeľnou stratou objemu a tónu. Vaša pleť bude jednoducho ako znovuzrodená.

Najnovšie z kategórie: Krása

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio