BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Poznáme modelku roku 2018. Je ňou dcéra známej topmodelky!
zdroj: instagram.com/karllagerfeld

Poznáme modelku roku 2018. Je ňou dcéra známej topmodelky!

V Londýne sa pred pár dnami udeľovali prestížne ceny The Fashion Awards. Britská módna rada okrem najlepších dizajnérov a stylistov už tradične vyhlásila aj meno najlepšej modelky.

Modelkou roku 2018 sa stala mladučká Kaia Gerber. Dcéra Cindy Crawford sa stala najmladšou ocenenou modelkou v histórii tohto podujatia. Len 17-ročná kráska zvíťazila v konkurencii Belly Hadid či Winnie Harlow. V minulosti sa z tohto úspechu mohli tešiť Kate Moss, Jourdan Dunn či kontroverzná Cara Delevingne. Gerber si svoje ocenenie prevzala z rúk speváčky Rita Ora. "Je to pre mňa obrovská pocta. V prvom rade sa chcem sa poďakovať mojej rodine, ktorá ma nepodporuje len dnes večer, ale po celú dobu," dodala Kaia.

zdroj: youtube.com/BritishFashionTV

Rodená pre úspech

Kým iné modelky aj po rokoch po podobnom titule môžu len snívať, Kaia sa v módnom biznise ešte ani poriadne nestihla zorientovať. Modelingu sa začala venovať len v minulom roku. Za tú dobu má na konte prehliadky pre prestížne značky, ako Burberry, Versace, alexander Wang či Valentino. Prirodzenú krásu mladučkej brunetky si zamiloval aj ikonický Karl Lagerfeld, ktorý v spolupráci s Kaiou v auguste predstavil spoločnú kolekciu oblečenia.

Najnovšie z kategórie: Móda

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio