BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Zamilovaná Britney Spears: Kto je vlastne jej zajačik?
zdroj: instagram.com/samasghari

Zamilovaná Britney Spears: Kto je vlastne jej zajačik?

Speváčka Britney Spears patrila začiatkom nového milénia medzi najúspešnejšie speváčky. Napriek tomu, že už jej ťahá na 40-tku, šťastie našla po boku len 24-ročného fešáka.

Každý na koho sa v minulosti Britney Spears pozrela jej ležal pri nohách. Nikto o jej úspechov nepochyboval. Po zložitom dospievaní v šoubiznise však prišiel tvrdí pád. Britney nezvládla svoju slávu a skončila v liečebni.

Spears dokonca bola zbavená svojprávnosti a súd jej odobral oboch synov. Návrat na scénu pre speváčku vôbec nebol ľahký. Britney na sebe tvrdo dlhé roky makala a tento rok opäť všetkých utvrdila v tom, že titul popovej princeznej jej patrí právom. Po rokoch koncertovania v Las Vegas sa vrátila s mikrofónom aj do Európy a všetkých ukázala, že je stále vo forme.

Mladá krv

Aj napriek tomu, že Britney pred pár dnami oslávila 37-narodeniny, stále vyzerá lepšie ako niektoré jej o dekádu mladšie kolegyne. Čaro dvojnásobnej mamičky si všimol aj iránsky fitnesák a model Sam Asghari. S 24-ročným fešákom sa speváčka stretla v roku 2016 počas nakrúcania videoklipu k skladbe Slumber Party. Dvojica si okamžite padla do oka a Sam preto neváhal a Britney venoval svoje číslo. Neskôr však priznal, že neveril tomu, že mu niekedy naozaj zavolá.

Napriek tomu, že bulvárne mediá tomuto vzťahu veľké šance nedávali a považovali to len za chvíľkové pobláznenie, dvojica to spolu ťahá už dva roky a nič nenasvedčuje tomu, že by sa ich vzťah chýlil ku koncu. Sam svoju lásku verne sprevádza na každom kroku a robil jej garde aj počas európskeho turné. Britney navyše vyhlásila, že Sama milujú aj jej synovia Sean a Jayden.

Nový začiatok

Britney po boku mladého milenca nabrala druhý dych. Dlhé roky pôsobila strhano a neupravené, no mladý zajačik jej do očí vrátil chýbajúcu iskru. Speváčke môžu mnohé ženy len nemo závidieť. Telo ktoré Sam ukrýva pod tričkom však nie je žiadna náhoda. Mladík veľmi dobre vie, aké ťažké je vzoprieť sa sebe samému a zmeniť svoj život. V minulosti bola jeho najväčšia láska jedlo a jeho postava vôbec nevyzerala tak vábne, ako dnes. Možno aj to je jednej z dôvodov, prečo si spolu s Britney tak rozumejú.

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio