BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Kráľovská rodina zverejnila dojemnú rodinnú fotografiu, ktorá prekvapila
zdroj: TASR

Kráľovská rodina zverejnila dojemnú rodinnú fotografiu, ktorá prekvapila

Nie jedna, ale hneď tri vianočné pozdravy boli pred pár hodinami zverejnené samotným kráľovským palácom. Ale len jedna z nich vyvolala veľký rozruch.

Rodinný portrét

Najväčšiu pozornosť z trojice fotografií si tentokrát nevyslúžili Harry s Meghan, ale princ William so svojou ženou Kate a tromi ratolesťami. Veľmi neformálna fotografia, ktorá vznikla v rodinnom sídle Anmer Hall, bola vytvorená fotografom Mattom Porteousom. Zachytáva veľmi uvoľnenú a na prvý pohľad v podstate obyčajnú rodinu. Len málokto by uveril (ak by neved), že na tomto obrázku sú kráľovskí príslušníci. Mnohých prekvapila i voľba neformálneho oblečenia. Ale v dobrom. A to i nás. Fotografia pôsobí o to viac "ľudskejšie" a prirodzenejšie.

TASR

Nezaostávajú však ani Meghan s Harrym. No ich fotografia pochádza zo svadby, ktorá prebehla na jar tohto roka. Romantická fotka zachytávajúca čerstvých novomanželov v objatí pôsobí veľmi milo, ale tak trochu nudne. Možno sa predsa len mohli prekonať...

Na tretej fotke, ktorá bola zverejnená na sociálnych stránkach samotným palácom, je princ Charles a vojvodkyňa z Cornwall Camilla. Snímka pôsobí celkom poeticky a bola vytvorená v záhrade ich domu. 

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio