BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Sexi zadoček môžete mať i vďaka týmto cvikom. A môžete ich robiť kdekoľvek
zdroj: TASR

Sexi zadoček môžete mať i vďaka týmto cvikom. A môžete ich robiť kdekoľvek

Nikdy nie je (ne)skoro začať pracovať na svojej vytúženej postave.

Dlhonohú influencerku Lenu Perminovu netreba asi nikomu predstavovať. Trojnásobná mamička je však známa nie len vďaka svojmu vycibrenému vkusu, ale i (takmer) dokonalej figúre. A nie, nepatrí medzi tie šťastné, ktoré v podstate nič robiť nemusia a vyzerajú dokonalo. Lena sa pri tvarovaní svojich kriviek zapotí, no výsledok rozhodne stojí za to. 

A podobným telom sa môžete pýšiť i vy. Stačí, ak odkukáte od Leny zopár správnych cvikov. Dobrá správa je, že ich môžete cvičiť v pohodlí svojej obývačky. Okrem podložky budete potrebovať len gumu na cvičenie a motivačnú hudbu...

Lena sa momentálne nachádza v Keni, no ani počas tohto dobrodružného pobytu nezaháľa. A keďže široko ďaleko nie je žiadna posilňovňa, tak začala cvičiť uprostred prírody. Vo videu, ktorá zverejnila na sociálnych sieťach, môžete vidieť zopár kľúčových cvikov, ktoré určite poznáte. Nie sú nijak prevratné, ale práve v spojení s gumou na cvičenie sú výsledky týchto cvikov oveľa efektívnejšie. Ak im budete venovať intenzívnu pozornosť minimálne 2x do týždňa, výsledky sa dostavia veľmi rýchlo. Primárne sú zamerané práve na zadoček, čo je jedna z najháklivejších partií ženského tela, na ktorej neustále pracujeme. Ak ho túžite mať krásne pevný a guľatý, tak práve tieto cviky sú na to ako stvorené.

VIDEO: INŠPIRUJTE SA CVIČEBNÝM PLÁNOM KRÁSNEJ LENY PERMINOVEJ

Najnovšie z kategórie: Fitness

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio