BEAUTY.sk BEAUTY.sk

3 znamenia, ktoré uprednostňujú len dlhodobé vzťahy. Je medzi nimi i váš partner?
zdroj: pixabay.com

3 znamenia, ktoré uprednostňujú len dlhodobé vzťahy. Je medzi nimi i váš partner?

Žiadne úlety od nich nečakajte. Tieto znamenia preferujú len vážne a dlhodobé známosti.

Býk

Toto znamenie miluje romantiku a pre lásku a šťastný koniec, je naozaj ochotný urobiť čokoľvek. Býk miluje byť milovaný a rovnako tak rozdávať lásku. Preto nepotrebuje k životu žiadne úlety, jednorázové záležitosti. Hľadá partnera, ktorý dáva do vzťahu od prvého momentu všetko. A rovnakým partnerom je i on sám. Jeho najväčšími prioritami sú práve rodina a od svojho partnera vlastne očakáva to isté. Ak máte po svojom boku Býka, môžete si byť istá, že ste s rodinne založeným človekom. 

Rak

Raci sú veľmi citliví. Zároveň i oddaní. Potrebujú neustále mať po svojom boku človeka, ktorého milujú, a ktorý miluje ich. Preferujú síce dlhodobé vzťahy, no ich nie veľmi dobrou vlastnosťou je i to, že nevedia byť sami. Tým pádom sa stále na niekoho upínajú. Problém nastáva vtedy, ak obaja nie sú naladení na rovnakú vlnu... Raci totiž od úplného začiatku dávajú do vzťahu všetko. A preto sa často stáva, že hrotia veci veľmi rýchlo. Ale nemyslia to zle. Len túžia po oddanom partnerovi. 

Váhy

Trojicu uzatvárajú Váhy. Toto znamenie je známe tým, že rodina je pre nich všetkým. Preto si môžete byť istí, že ak narazíte na Váhy, nepôjde len o chvíľkový úlet. Teda aspoň z ich strany určite nie. Je pre nich veľmi dôležité cítiť lásku a pocit bezpečia od svojho partnera. Dostať sa k ich srdciam je síce beh na dlhé trate, ale ak sa vám to podarí, je to ako vyhrať jackpot. Váhy sú oddanými partnermi a výbornými rodičmi. 

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio