BEAUTY.sk BEAUTY.sk

5 štýlových inšpirácií k vianočnému stolu priamo z Hollywoodu
zdroj: TASR/AP

5 štýlových inšpirácií k vianočnému stolu priamo z Hollywoodu

Inšpirujte sa najštýlovejšími lookmi posledných dní, ktoré za veľkou mlákou predviedli známe tváre.

Kaia Gerber

Ak vás čaká vianočná večera vo veľkom štýle alebo nejaká párty, tak niečo takéto je ako stvorené pre vás. Dokonalá kombinácia šiat či dlhého topu a nohavíc z vás urobia hviezdu večera. Nebojte sa trochu zariskovať. Presne tak, ako to nedávno predviedla najlepšia modelka roka, dcéra slávnej Cindy Crawford, Kaia Gerber. 

Hailee Steinfeld

Mini je stále v kurze a inak tomu nie je ani počas vianočných sviatkov. Pre tie z vás, ktoré rady ukazujú svoje nohy, máme len jedno odporúčanie - stavte karty na minišaty. Ak budú zároveň v nejakom zaujímavom strihu, máte o pozornosť postarané. Nás dostal tento model, ktorý na premiére k filmu Bumblebee predviedla mladá Hailee Steinfeld. Futuristický model šiat pôsobí naozaj veľmi lichotivo a odvážne.

Priyanka Chopra s priateľkou

Na tejto fotke môžete vidieť rovno dva inšpiratívne looky. Čerstvo vydatá Priyanka predviedla sofistikovaný model puzdrových šiat, ktorý zaručene sadne každej žene. A ak k nemu zvolíte správne doplnky, trafili ste do čierneho. Rovnako sa trafila i kamarátka Priyanky, ktorá dokazuje, že kombinácia crop-topu a maxi sukne je na tieto sviatky ako stvorená. Obom dámam tlieskame. 

Natalie Portman

A na záver niečo pre konzervatívnejšie typy. Nohavicoví kostým je vždy záchranným kolesom, ale čo tak vymeniť nesmrteľnú čiernu klasiku za napríklad bielu farbu? Celkový dojem bude rozžiarenejší a veselší. A práve počas Vianoc sa takéto kostými vynímajú najviac. 

Najnovšie z kategórie: Móda

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio