BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Aj my už máme prázdniny
zdroj: beauty.sk

Aj my už máme prázdniny

Práve dnes sme ukončili ďalší kurz plávania, už asi šiesty - plávame od Mišových štyroch mesiacov a je to super.


Má rok a pol a už s malými rukávikmi sám pláva po bazéne. No, pláva - udrží sa nad vodou a vyzerá ako plávajúca čivavka. Ale technika sa ešte doladí. Základ je, že sa udrží nad vodou. A je tam najviac šťastný.
Včera sme ukončili aj trojmesačný pohybový kurz Babyfun - nie som matka ktorá teraz mieni svoje dieťa vláčiť po krúžkoch a vymýšľať mu aktivity. Ja sa s ním veľmi rada prehrám aj sama doma alebo niekde vonku na lúke. Ale keď on od rána do večera tancuje, tak som chcela skúsiť, či by si "netrsol" aj s inými deťmi.
A trsol. A mám pocit, že tento krúžok mu výrazne posunul fyzickú šikovnosť dopredu (tunely, šmýkačky, prekážky, kladiny dáva jak pánko.)
Áno, chválim sa. Teda jeho. Dokonca tam dostal aj prvé vysvedčenie. Malý bifľoš dostal jednotky s hviezdičkami. Aj keď ja by som mu pokojne udelila dvojku. Zase, som realista.
Včera sa mu podarilo aj jemne ma strápniť. Nenútim ho chodiť na nočník, ale má ho pri mojom záchode a vždy, keď si idem prepudrovať nos ja, sadne si ku mne na svoj nočník aj on (zatiaľ stále v plienke) a hovoríme vety - "Mama teraz ciká", "Miško teraz kaká" a podobné veci, aby tušil, že čo nacvičujeme.
A keď sme včera išli za dom pozerať na bager, nejak sme sa dali do reči s bagristom a ten sa zase pýtal nás, že koľko má Miško mesiacov a že ako sa mám ja na materskej a na to Mišo pohotovo odpovedal, že "Mama kaká". V pohode, vyzeralo to tak, že sa mám dobre a že pre*erem celú materskú. Veľmi sa teším na to, čo budem zažívať, keď Mišo začne naozaj rozprávať.
A okrem toho mi túto noc grcal šošovicový prívarok. A už nič iné zaujímavé nemáme.

Buba
Buba

Najnovšie z kategórie: Buba blog

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio