BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Bob 3krát inak: Zažiarte na párty i s kratšími vlasmi
zdroj: TASR/AP

Bob 3krát inak: Zažiarte na párty i s kratšími vlasmi

Bob strih je stále veľmi populárny. Milujú ho ženy z celého sveta a svoje obľúbenkyne má i v Hollywoode. Práve tam sme čerpali inšpiráciu.

Sexi vlny

Nikdy neboli tak žiadané ako posledné roky. Vlny na akejkoľvek dĺžke vlasov pôsobia veľmi sexi. Ak túžite ohurovať na párty práve týmto štýlom, zaobstarajte si kulmu alebo žehličku a sprej na vlasy so slanou vodou. Tento účes vám nezaberie viac ako 15 minút. Nemusíte poctivo natáčať každý prameň. Tajomstvo úspechu spočíva v tom, že vlasy majú pôsobiť veľmi prirodzene. Po natočení ich nechajte vychladnúť, "učešte" len prstami a následne prestriekajte sprejom s morskou vodou. Dodá vlasom taký "nedbalý" nádych. 

TASR

Rovná klasika

Poviete si, že rovné vlasy sú vlastne bez námahy, ale nie je to celkom tak. Nie sú rovné ako rovné. Ak chcete elegantný účes, aký nedávno predviedla Sandra Bullock, nezaobídete sa bez žehličky a uhladzujúceho vosku na vlasy a oleja. Vlasy rozdeľte na stred prežehlite poriadne po končeky, pričom práve tie pri žehlení trochu zatáčajte do vnútornej strany. Ak vám odstávajú nejaké drobné vlásky, uhladte ich voskom. Naopak, na konce aplikujte trochu oleja na vlasy, aby vlasy pôsobili lesklejšie a živšie. 

TASR/AP

Parížsky šarm

A na záver niečo odvážnejšie pre tie z vás, ktoré sa neboja zmeny. Pridajte k svojmu bob strihu vzdušnú ofinu a vytvoríte tak look, ktorý bude rozhodne neprehliadnuteľný. Samozrejme, radšej, ako doma riskovať katastrofu, je nechať veci na odborníka. S ofinou bude váš účes pôsobiť oveľa štýlovejšie. A vy budete hviezdou párty. Zaručene!

TASR

Najnovšie z kategórie: Krása

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio