BEAUTY.sk BEAUTY.sk

10 TOP lookov z červeného koberca za rok 2018: Ktorý je váš favorit?
zdroj: TASR

10 TOP lookov z červeného koberca za rok 2018: Ktorý je váš favorit?

Tohtoročné stylingy celebrít sa niesli prevažne v duchu jednoduchosti, sofistikovanosti a ženskosti. A týchto 10 nás zaujalo najviac.

Kendall Jenner

Modelka, ktorá tento rok dosiahla druhýkrát prvenstvo ako najlepšie platená v brandži, je často súčasťou mnohých významných akcií. Tento biely look pochádza z akcie Met Gala, ktorá prebehla v máji. Baví nás nie len sviežou bielou, ktorá na Kendall vyniká. Nohavicových lookov nebýva tak veľa a tento je rozhodne naj z tohto roka.

TASR

Diane Kruger

Nemecká herečka sa často objavuje v rebríčkoch najlepšie oblečených žien. Tento rok bodovala takmer na každej akcii. Nežná róba posiata kameňmi je jednou z tých najlepších, aké sme kedy na známej hviezde mohli vidieť. Krása.

TASR

Gemma Chan

U nás síce celkom neznáma hviezda, no v zahraničí exotická Gemma boduje. A to na filmovom plátne i v módnom biznise. Tento look milujeme. Nádherný, elegantný, veľmi ženský, no jemný zároveň. Celkový styling je zvládnutý na výbornú a my len radíme jedno - inšpirujte sa práve týmto.

TASR/AP

Sandra Bullock

Sandra je vždy hviezda. Kdekoľvek sa ukáže má o pozornosť postarané. Jej talent zvládnuť akúkoľvek úlohu potvrdila neraz, a tiež i status módnej ikony. Na tohtoročných Oscaroch bodovala v metalickej róbe, ktorú by možno niekto na ženu v jej rokoch nazval odvážnou. Ale predsa odvážnemu šťastie praje, nie...? 

TASR

Jennifer Lawrence

Sandra nebola jediná, ktorá zahviezdila v metalických odtieňoch na Oscaroch. Jej mladšia kolegyňa Jennifer Lawrence zabodovala rovnako. A to šatami i účesom či líčením. Tento sexi look je jeden z najlepších, aké sme na Jennifer mohli doteraz vidieť.

TASR

Margot Robbie

A do tretice ďalší oscarový look, ktorý nám vyrazil dych. Nádherná Margot Robbie v róbe od Chanel bola hviezdou večera. A preto nemôže v tomto zozname chýbať. Nemáme čo dodať, jednoducho krása!

TASR

Irina Shayk

Na Met Gala bola tento rok za hviezdu i Irina Shayk. Modelka, mamička a partnerka Bradleyho Coopera presne vie, v čom sú jej najväčšie zbrane a nebojí sa ich ukázať. I keď odvážny look, ale veľmi zaujímavý a ako stvorený práve pre Irinu.

TASR

Kaia Gerber

Tento look buď milujete, alebo nie. A my veľmi. Preto sme ho vybrali do tohto zoznamu. Kaia, dcéra Cindy Crawford je najväčším modelingovým objavom posledných rokov. Nás baví na móle, ale i na červenom koberci.

TASR

Lily Collins

Síce v tomto prípade nejde o žiadnu veľkolepú róbu, ale i tak je tento outfit veľmi zaujímavý. Herečka Lily Collins sa nebojí kombinovať a skúšať rôzne strihy. Rafinované a veľmi efektívne, čo poviete?

TASR

Jessica Biel

A na záver naša najväčšia TOPka tohto roka. Krásna Jessica Biel sa v tomto modeli predviedla na odovzdávaní cien Emmy a v ten večer sa nehovorilo o ničom inom, len o nej. A právom.

TASR

Najnovšie z kategórie: Móda

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio