BEAUTY.sk BEAUTY.sk

3 znamenia, ktoré majú v roku 2019 najväčšiu šancu na sobáš
zdroj: Samphoto

3 znamenia, ktoré majú v roku 2019 najväčšiu šancu na sobáš

Nový rok každý vyčkáva s veľkým očakávaním. A tieto tri znamenia zverokruhu majú väčší dôvod tešiť sa na jeho príchod. Čaká ich vraj prelomový rok!

Škorpión

Blahoželáme! Podľa hviezd majú práve ľudia narodení v tomto znamení veľkú šancu uzavrieť manželstvo. Práve rok 2019 praje ich vzťahom, takže ak patríte i vy medzi toto znamenie a rozmýšľate s partnerom nad nejakou zmenou, mali by ste tak urobiť práve v nadchádzajúcom roku.

Strelec

Novomanželský sľub by si však v novom roku mohli zložiť i Strelci. Aj im hviezdy prajú, aby práve v tomto roku špecifikovali svoj vzťah manželstvom. A to i tie vzťahy, ktoré si možno myslia, že sú len na začiatku. Práve pre ich veľmi spontánnu osobnosť by vlastne tento krok nebol pre nikoho prekvapivý. Tak veľa šťastia. 

Ryby

Veľkú šancu vziať si svoju životnú lásku majú v tomto roku i Ryby. Tretie znamenie zverokruhu, ktorému hviezdy prajú práve svadobný rok. A tiež aj tým, ktoré rovnako ako Strelci, nemajú pocit, že sú vo svojich vzťahoch "tak ďaleko". Ryby sú najromantickejšie znamenie zverokruhu, a práve takýto nečakaný krok je pre nich naplnením. 

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio