BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Táto žena má milión fanúšikov, no nikdy im neukázala tvár! Napriek tomu zarába fotkami tisíce
zdroj: Instagram.com/upcloseandstylish

Táto žena má milión fanúšikov, no nikdy im neukázala tvár! Napriek tomu zarába fotkami tisíce

Profil tejto ženy ste určite aspoň raz videli i vy.

Skrytá identita s miliónmi fanúšikov

O tejto tajomnej milovníčke módy sa toho veľa nevie. V podstate len toľko, koľko ona sama prezradí. Takže okrem toho, že je matka, má blond vlasy a šatník, o ktorom väčšina žien môže len snívať, nenájdete o majiteľke profilu Up Close and Stylish. A donedávna sa ani nevedelo, ako sa vlastne volá. To však niektorí jej obdivovatelia vypátrali.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#BestOf2018 - #MakingMemories #MakingFriends

Príspevok, ktorý zdieľa Up Close and Stylish (@upcloseandstylish),

zdroj: Instagram.com/upcloseandstylish

Malin Bergfors znie meno ženy, ktorá stojí za jedným z najinšpiratívnejších profilov na Instagrame. Za niekoľko rokov postovania svojich príspevkov nazbierala cez milión a pól followerov. A to len vďaka lookom, ktoré denne prezentuje. Ako sa však dostane žena ku kabelkám Dior či Chanel takmer v každej farbe, či k lodičkám od Louboutina? No i keď sa presne nevie, čo Malin robí, isté je, že má po svojom boku vplyvného švédskeho manžela, takže pravdepodobne i vďaka nemu je taká obdivovaná.

zdroj: Instagram.com/upcloseandstylish

Do svojho biznisu zapojila i dcéru. Ale i jej identitu drží zatiaľ v utajení. Či sa vôbec niekedy ukáže "celá", nikto netuší. Zatiaľ to však vôbec robiť nemusí. I napriek utajovaniu patrí k najsledovanejších blogerkám, ktoré na Instagrame zarábajú tisícky Eur.

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio