BEAUTY.sk BEAUTY.sk

4 povahové vlastnosti, ktoré vám prezradia, že nemáte po svojom boku životného partnera
zdroj: Samphoto

4 povahové vlastnosti, ktoré vám prezradia, že nemáte po svojom boku životného partnera

Zamilovanosť môže byť nebezpečná. Mnohokrát vďaka nej prehliadame vlastnosti človeka po našom boku, ktoré nám však dokážu veľa povedať. Napríklad i to, či je daná osoba "tou pravou".

Samostatný

Na jednej strane je super, ak dokáže byť človek nezávislý. Ale akonáhle sa ocitnete vo vzťahu, treba niektoré veci zmeniť. Napríklad je dôležité si uvedomiť, že vo vzťahu neexistuje "JA". Niektoré veci musíte riešiť spoločne. Neznamená to síce, že bez druhého nemôžete urobiť ani krok. Ale ak napríklad uvažujete o zmene práce a neporadíte sa o tom so svojou polovičkou a navyše ak žijete pod jednou strechou, tak to môže byť signál pre partnera, že s ním nerátate pri dôležitých veciach. Ak tiež partner rozhoduje o svojich denných aktivitách a nezahŕňa vás do nich, naopak, je to len On ide, On má stretnutie... Tak tiež by ste mali zbystriť pozornosť. 

Nerozhodný

Raz je nežný, dá vám prvé aj posledné a správa sa idylicky a na druhý deň sa neozve alebo vás odbije množstvom práce a neprejaví ani kúsok citu? Ak sa nálada vašej polovičky mení rovnako často ako spodná bielizeň, tak tu niečo nie je v poriadku. Pravdepodobne sám nevie, čo chce, takže by ste mu mali naznačiť, že vám to vadí a chcete, aby vyložil karty na stôl. V opačnom prípade bude lepšie, ak sa pobalíte...

Chladný

Chýba vo vašom vzťahu fyzický kontakt? Vlastne dostáva sa vám iba v posteli? No tiež to nie je výhra. Partner, ktorému robí problém udržiavať fyzický kontakt i mimo spálne, nie je úplne šťastnou voľbou. No skôr, ako to odsúdite, skúste sa o tom porozprávať, alebo mu naznačiť, čo vám vadí. Ak si to však ani potom neuvedomí a nič sa nezmení, mali by ste sa zamyslieť, či chcete zabíjať čas s chladným človekom. 

(večne) Nespokojný

Ničím sa mu nezavďačíte? Polievka je vždy presolená, i keď vyluxujete prach, nájde si i drobnosť, ktorou zhodí vašu prácu? Tak veľký pozor. Takíto ľudia sú priam nebezpeční. Možno ste na začiatku vzťahu, vidíte všetko, aj niektoré chyby cez ružové okuliare, ale ani sa nenazdáte a budete mať po svojom boku večne ufrflaného človeka, ktorému nikdy nič nie je dobré a správa sa despoticky. A takého partnera ozaj do života nechcete.

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio