BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Známe Slovenky vyrazili za teplom: Kde si užívajú nový rok?
zdroj: Instagram.com/dararolins_vermi; ducova

Známe Slovenky vyrazili za teplom: Kde si užívajú nový rok?

Dara Rolins, Karolína Chomisteková, Michaela Kocianová a ďalšie známe tváre vymenili snehule za bikiny a opaľovacie krémy.

Michaela Kocianová

Jedna z najúspešnejších modeliek sa za slnkom a oceánom vybrala už koncom roka. Michaela Kocianová trávi väčšinu času za hranicami domova, no nový rok sa rozhodla privítať v exotickom Karibiku. A pri pohľade na dlhonohú krásku bledne závisťou nejedna žena. A to nie len kvôli každodennému ničnerobeniu na pláži...

zdroj: Instagram.com/michaelakocianova

Dara Rolins

Exotiku posledné dni v roku si dopriala i speváčka Dara Rolins. Spolu s dcérkou a s kamarátkami sa vybrali na Bali. I keď to nebol pre známu hviezdu zrovna najšťastnejší rok, aspoň čo sa jej súkromia týka, i tak ju neopúšťa dobrá nálada. Dara si dovolenku s najbližším viditeľne užíva. A my jej len tíško závidíme. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

👁️👁️:)...

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi),

zdroj: Instagram.com/dararolins_vermi

Dominika Ducová

Thajsko si za svoju dovolenkovú destináciu vybrala moderátorka módnej stanice a modelka Dominika Ducová. I keď sa objavili správy, že sa do danej oblasti blíži hurikán, zdá sa, že to ju ani jej kamarátku zatiaľ od užívania si dovolenky neodradilo.

zdroj: Instagram.com/ducova

Karolína Chomisteková

Riaditeľka súťaže Miss Slovensko síce nový rok privítala na horách, ale hneď potom odletela do Dubaja s jasným cieľom. Ako sama zverejnila na sociálnych sieťach - nachytať trochu čokoládovej farby. Ani ona sa však nezabudla pochváliť fotkou dokonalej figúry v plavkách. Zdá sa, že známe tváre si počas vianočných sviatkov typické prejedanie odpustili... Kiež by sme boli na to rovnako.

zdroj: Instagram.com/karolinachomistek

Romana Škamlová

Na dovolenku s dcérkou sa vybrala i bývalá kráľovná krásy Romana Škamlová. Za cieľovú destináciu si zvolili taktiež exotiku - Marakeš. Zatiaľ, čo u nás doma väčšina miest bojuje so snehovou kalamitou, jediné, s čím "bojujú" tieto dve blondínky sú vysoké teploty. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

🖤

Príspevok, ktorý zdieľa RomanaSkamlova® (@romanaskamlova),

zdroj: Instagram.com/romanaskamlova

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio