BEAUTY.sk BEAUTY.sk

10 najkrajších lookov zo Zlatých glóbusov: Julia Roberts prekvapila šatami, Irina Shayk účesom
zdroj: TASR/AP

10 najkrajších lookov zo Zlatých glóbusov: Julia Roberts prekvapila šatami, Irina Shayk účesom

Zlaté glóbusy sa tešia pozornosti rovnako, ako Oscary. A preto si pozvané hviezdy väčšinou dávajú záležať na svojich stylingoch. My sme pre vás vybrali 10 TOP lookov, ktoré nás zaujali najviac. Tieto dámy to jednoducho vedia.

Irian Shayk

Modelka, mamička a partnerka herca Bradleyho Coopera patrila počas večera medzi najkrajšie dámy. V metalickej róbe od Versace, ktorá pôsobila ako by bola šitá priamo na tele známej modelky, predviedla figúru, ktorú jej môže závidieť nejedna mamička. A tiež nový účes. Kratšie vlasy Irine veľmi svedčia, čo poviete?

TASR/AP

Lady Gaga

Pre Lady Gagu to bol veľký večer. A tak samozrejme zvolila veľkolepú róbu. Fialové šaty z dielne módneho domu Valentino sú presne pre ženy, ako ona. A i keď Gaga nakoniec nebodovala počas večera, pozornosti na červenom koberci mala i tak dosť. A zaslúžene. 

TASR/AP

Rachel Weisz

Čierno-biela klasika oživená výrazným rúžom, šperkom a osobnosťou. Rachel Weisz patri roky medzi najkrajšie herečky a tento status potvrdila i na Zlatých glóbusoch. Pre nás jeden z tých NAJ lookov z celého večera. Jednoduché, elegantné a veľmi, veľmi vkusné. Model pochádza z dielne Celine. 

TASR/AP

Emily Blunt

V romantickom modeli sa predviedla i Emily Blunt, ktorá bola taktiež nominovaná na pozlátenú cenu. I keď z výhry sa neradovala, útechou jej môže byť aspoň fakt, že v looku od Alexandra McQueena bola krásna. A rozhodne si zaslúži byť medzi najlepšie oblečenými dámami večera. 

TASR/AP

Saoirse Ronan

Táto mladá herečka patrí k najväčším talentom Hollywoodu za posledné roky. A okrem filmového plátne boduje i v móde. Saoirse často patrí medzi najlepšie oblečené hviezdy rôznych akcií. A dokonalo sa predviedla i na Zlatých glóbusoch. Metalické šaty od Gucci, smaragdové náušnice, jednoduchý účes a červený rúž - kombinácia, ktorou sa nedá nič pokaziť. 

TASR/AP

Emmy Rossum

Jeden z mála romantických lookov, ktoré sme na červenom koberci mohli vidieť predviedla herečka Emmy Rossum. Ružová nie je zlá voľba, ak viete, ako ju kombinovať. Ukážkovo to predivedla počas večera i ona a zabodovala tak na plnej čiare. Róba pochádza z dielne návrhárky Monique Lhullier.

TASR/AP

Thandie Newton

Ak si zvolíte šaty ako šperk, nič viac k tomu nepotrebujete. Presne týmto heslom sa riadila i Thandie Newton, ktorá v šatách od Michaela Korsa doslova zažiarila. A nič iné naozaj nepotrebovala. 

TASR/AP

Rosamund Pike

Čiarna bola najžiadanejšou farbou večera a rovnako tak i metalické odtiene. A dokonalo i skombinovala Rosamund Pike. Šaty so sakom od Givenchy boli príjemným oživením červeného koberca. A jeho nositeľke preukázali veľkú službu. 

TASR/AP

Laura Harrier

Krásne. Čisté. Ženské. Sofistikované. Milujeme tento look. Pre nás absolútna jednotka. Niekedy netreba zbytočne kombinovať, vymýšľať a dramatizovať. V jednoduchosti je krása je staré známe heslo, v ktorom nás utvrdila i Laura Harrier. Módny dom Louis Vuitton, ktorý ju na večer obliekol, odviedol dokonalú prácu. 

TASR/AP

Julia Roberts

Táto žena je dokonalá. A nepotrebuje k tomu žiadne róby. Stačí jej charizma, ktorú rokmi nestráca, povestný úsmev a hotovo. Julia Roberts bola nepochybne hviezdou večera a to i bez šiat. Herečka vymenila klasickú róbu za svieži model nohavíc a topu s dlhou vlečkou. Tento model Stelly McCartney si nevieme na nikom inom predstaviť, ako práve na Julii.

TASR/AP

Najnovšie z kategórie: Móda

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio