BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Túžite po plnších perách bez injekcie? Vyskúšate tento celebritný trik
zdroj: Samphoto

Túžite po plnších perách bez injekcie? Vyskúšate tento celebritný trik

Kto by ich nechcel? Krásne plné a zvodné pery? No ak ste ich nedostali do vienka, môžete si pomôcť sami. A nie, nemyslíme teraz zákrokmi!

Bez bolesti

Plné pery sú symbolom ženskosti, no neboli nadelené každej žene. Našťastie, dnes existuje niekoľko spôsobov, ako to "napraviť". Ak máte strach z ihiel alebo sa bojíte predstavy dať si čokoľvek do seba pichať, tak máme dobrú správu - ide to i bez toho. Samozrejme, nejde o nič prevratné, nič čo by vám vykúzlilo plné pery natrvalo. Ale o starý dobrý trik s ceruzkou na pery. Áno, čítate správne. Trend z deväťdesiatych rokov sa opäť vracia. No teraz v úplne inej podobe.

Práve celebrity a svetoví make-up artisti si zamilovali tento beauty doplnok a nedajú naň dopustiť. Ale pozor, používanie ceruzky na pery má svoje pravidlá, ktoré musíte dodržiavať. Teda ak chcete, aby bol výsledok efektívny a neboli ste na smiech.

1. Základ

Pred líčením je dobré pery pripraviť. Doprajte im peeling, aby sa krásne prekrvili a získali farbu. Zaobstarajte si zubnú kefku, ktorú budete mať len na tento účel a raz do týždňa pery jemne, krúživými pohybmi vypeelingujte. Následne naneste balzam a počkajte kým sa vpije.

2. Tón v tóne

Kedysi sa farba ceruzky líšila od farby rúžu, dnes dbajte na to, aby spolu ladili. Či už používate sýte a výrazne farby, alebo prirodzené odtiene. Ceruzku nanášajte ako prvú a vždy na suché pery (opäť opakujeme, počkajte, kým sa balzam poriadne vsiakne). Len tak vám vydrží dlhšie.

3. Voľte matnejšie rúže

Ak teda chcete, aby vám ceruzka vydržala čo najdlhšie. Lesky by ju raz dva rozmazali a vám by do pár minút nezostala po linke ani stopa.

Používanie ceruziek na pery je obľúbené i u samotnej vojvodkyne Meghan Markle. Tá vlastne bez nej neurobí ani krok. Rovnako tak i u celebritného make-up artistu Patricka Ta, ktorému sa pred príchodom na červený koberec zverujú do rúk desiatky známych tvári.

TASR/AP

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

With BB @jennadewan ❤️

Príspevok, ktorý zdieľa Patrick Ta (@patrickta),

zdroj: Instagram.com/patrickta

Najnovšie z kategórie: Krása

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio