BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Dcéra Dary Rolins hviezdou Instagramu: Takýto úlovok sa jej podaril
zdroj: Instagram.com/dararolins_vermi; ducova

Dcéra Dary Rolins hviezdou Instagramu: Takýto úlovok sa jej podaril

Známa speváčka si s najbližšími užíva dovolenku na exotickom Bali a podarilo sa jej natrafiť na ďalšieho známeho umelca.

Slnko, teplo, oceán... Toto všetko si už niekoľko dní užíva naša najznámejšia speváčka Dara Rolins. Spolu s dcérou Laurou a s pár priateľmi sa ešte koncom roka vybrali na Bali. Táto exotická destinácia je čoraz obľúbenejšia u mnohých známych tvári. Na malom ostrove totiž narazili na lámača ženských sŕdc, moderátora a speváka Leoša Mareša, ktorý sa na dovolenku vybral s manželkou Monikou. A keďže Bali je skutočne malý ostrov, ľahko sa môže stať, že narazíte na niekoho známeho. Ako v tomto prípade. 

Roztomilá fotka Darinej dcérky s Leošom vyvolala na jej sociálnych sieťach veľký ohlas. Najmä desaťročná Lola, ktorá vyzerá ako dokonalá kópia svojej matky sa dočkala mnohých komplimentov zo strany fanúšikov. A mnohým neunikla i jej vyšportovaná postavička, ktorá však nikoho neprekvapila. Keďže Dara vyznáva zdravý životný štýl, snaží sa ho vštepovať aj Lole, čo má však pre obe len priaznivý účinok. Veď sa len stačí pozrieť na fotografie 46-ročnej speváčky v plavkách a nejedna žena si povzdychne... Dara jednoducho na sebe maká. Medzi jej obľúbené športy patrí napríklad i joga, vďaka čomu má Dara nie len dokonalú figúru, ale pôsobí vyrovnane a vždy pozitívne. 

zdroj: Instagram.com/dararolins_vermi
zdroj: Instagram.com/dararolins_vermi

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio