BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Beauty trend sezóny: Stavte karty na tento detail!
zdroj: TASR/AP

Beauty trend sezóny: Stavte karty na tento detail!

Zabudnite na dymové líčenie, (ne)nápadne linky. Túto plesovú sezónu i mimo nej, zabodujete s očnými tieňmi.

Vyfarbite sa!

A to doslova. Horúci trend, ktorý zaviedli známe tváre so svojimi vizážistami na Zlatých glóbusoch, si okamžite získal pozornosť. Očné tiene síce posledné roky upadali do zabudnutia, na ich miesto nastúpili skôr očné linky či prirodzenejšie líčenie. Teraz sa však karty otočili a s výraznými tieňmi budete hviezdou párty i vy.

Ak máte odvahu môžete napríklad skombinovať farbu tieňov s vašimi šatami. Urobila tak napríklad i herečka Camilla Belle, ktorá vyzerala nádherne v zelenkavo-modrých šatách a s rovnakými očnými tieňmi.V tomto stylingu sa predviedla priamo na after party po odovzdávaní cien a prestížne magazíny zvolili práve jej make-up za jeden z najlepších toho večera.

TASR/AP
TASR/AP

Pre podobný krok sa rozhodla i mladá herečka Lili Reinhart. Svoje tiene skombinovala so šatami a rozhodne to bol správny krok. Aby bol výsledok čo najefektívnejší, rozhodla sa vynechať výraznú lícenku či rúž a celé líčenie sústredila práve na oči. 

TASR/AP
TASR/AP

Ak sa však bojíte tohto kroku, môžete ísť na to jemnejšie. Namiesto celých očí použite iba farebnú linku. A vôbec to nemusí byť tón v tóne s vašim lookom. Inšpiráciu môžete nájsť u herečky a modelky Jaime King, ktorá taktiež s týmto líčením bodovala na nedávnych cenách. V tomto prípade môžete experimentovať s farbami i na ostatných častiach tváre - napríklad použiť výraznejší rúž.

TASR/AP
TASR/AP

Najnovšie z kategórie: Krása

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio