BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Úchvatná premena partnerky Bradleyho Coopera: Vďaka tomuto je Irina ešte viac sexi
zdroj: Instagram.com/irinashayk

Úchvatná premena partnerky Bradleyho Coopera: Vďaka tomuto je Irina ešte viac sexi

Známa modelka pred pár dňami zmenila imidž. Mnohých tak veľmi pozitívne prekvapila.

Vydarená premena

Ak nie najvydarenejšia za posledné mesiace. Na časté zmeny imidžu u celebrít sme si už zvykli. I keď to vlastne nikdy nebol prípad rodáčky z Ruska, Iriny Shayk. Exoticky pôsobiaca modelka roky nosila dlhé, hnedé vlasy, ktoré boli jej poznávacím znamení. Žiadne výrazne premeny, zosvetlenia... Jednoducho nič. O to viac šokovala fanúšikov jej premena z dlhovlásky na (takmer) krátkovlásku.

O jej nový zostrih, ktorý patrí medzi najpopulárnejšie nie len v Hollywoode, sa postaral celebritný kaderník Harry Josh v deň odovzdávania Zlatých glóbusov. A práve na tejto akcii sa ukázala s novými imidžom krásna mamička po prvýkrát. 

Takmer okamžite si Irina vyslúžila za svoj nový imidž pochvalné ovácie od fanúšikov, no rovnako tak i od odborníkov. I keď mnohí považujú dlhé vlasy za znak ženskosti, nemusí tomu tak vždy byť. Práve krátke vlasy pridali Irine na sexepíle. A to sme si mysleli, že viac sexi jednoducho už byť nemôže. No mýlili sme sa. Bob účes jej dokonalo sedí a nás tento jej nový imidž veľmi baví. A ako hodnotíte vy premenu známej modelky? Zvažujete tiež podobný krok?

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Magic by @harryjoshhair & @ttmakarova💥

Príspevok, ktorý zdieľa irinashayk (@irinashayk),

zdroj: Instagram.com/irinashayk

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio