BEAUTY.sk BEAUTY.sk

3 dôvody, ktoré vás presvedčia o tom, že sex so starším mužom stojí za to!
zdroj: Samphoto

3 dôvody, ktoré vás presvedčia o tom, že sex so starším mužom stojí za to!

Starší milenec rovná sa skúsený milenec. A pre tieto dôvody sa oplatí udržiavať milostný vzťah s mužom v rokoch.

Namiesto rečí skutky

Určite ste sa už neraz stretli s mužmi, ktorí mali silné reči, no ako sa hovorí "skutek utek"...Ale pri staršom mužovi vám niečo takéto nehrozí. Tú máte dočinenia so skutočné skúseným mužom, ktorý vie, čo robí a namiesto planých rečí za neho hovoria jeho výkony v posteli. A napriek všeobecnému presvedčeniu, že starší muži toho veľa nezvládnu narozdiel od mladších ročníkov, budete to nakoniec vy, kto bude padať únavou. Ale od rozkoše samozrejme.

Žena na prvom mieste

Zrelší muži stále veria na silu džentlmenstva a veľmi radi ho aplikujú i v posteli. Nejde im iba o vlastné potešenie, v provom rade ho chcú dopriať vám. Takže pre nich častokrát platí "dáma prvá". A ruku na srdce, ktorá by odolala takémuto gestu? Ich najväčším víťazstvom je, keď sa môžu pýšiť počtom orgazmov, ktoré vám môžu dopriať.

Pomaly ďalej zájdeš

Ďalšie motto, ktoré je pre nich dôležité. Predohra neskončí v momente ako ležíte vedľa neho nahá. Ochotne a radi jej venujú dostatok času, presne toľko, koľko vy sama chcete a potrebujete. Neponáhľajú sa nikam, namiesto rýchlej akcie, vám doprajú kvalitu. A to sa im ráta. Zabudnite v ich prípade na jednominútové akcie. Tie prenechajú "amatérom".

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio