BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Zvádzajte pohľadom: Takto bude i ten váš dokonalý
zdroj: Samphoto

Zvádzajte pohľadom: Takto bude i ten váš dokonalý

Oči sú považované za silnú ženskú zbraň, preto záleží na tom, ako sa o túto časť tváre staráte. Vďaka týmto procedúram budete mať krásny pohľad, ktorému sa bude len ťažko odolávať.

Dokonalé obočie

Doba tenkých, takmer neviditeľných liniek pripomínajúcich obočie je dávno preč. Dnes sa nosí krásne husté, prirodzené, ktoré síce pôsobí nedbalejším dojmom, no po pravde stojí za ním viac roboty, než by ste čakali. Samozrejme, nie každej žene bolo nadelené husté obočie a práve pre chyby z minulosti sa mnohé trápia každý deň jeho dokreslovaním, čo sa tiež nie vždy môže podariť.

A keďže práve táto časť našej tváre je v poslednej dobe pod veľkým drobnohľadom, mali by ste si dať na úprave obočia záležať. Našťastie, dnes existuje niekoľko spôsobov, ako si vykúzliť dokonalé obočie na počkanie. Jedným z najefektívnejších je tzv. Microblading obočia (semipermanentný makeup obočia). Microblading je prirodzená úprava obočia. Táto metóda sa zakladá na trvanlivosti farieb a formovaní tvaru. Všetky tieto zložky sú nevyhnutné na to, aby sme získali dokonalý tvar obočia. V porovnaní s klasickým tetovaním strojčekom je tetovanie obočia metódou microblading jemné a preto vyzerá mäkko a dokonale prirodzene.

Matya Look


Nie je to len o obočí

Samozrejme, dokonalé obočie nie je všetko. Ak chcete pôsobiť krásne, musíte staviť karty na celkové okolie očí, ktoré o nás veľa napovie. Stres, práca, rodina... To všetko sa podpisuje pod vzhľad našich očí. Je dôležité udržiavať "vo forme" i túto časť tváre. A občas nestačia pleťové séra či očné krémy a treba hľadať iné riešenia. Jedným z nich je neinvazívna procedúra Plasma lifting - na odstraňovanie vrások, lifting horných viečok, jaziev, strií, ochabnutej kože a mnoho ďalšieho... Táto procedúra má výborné výsledky aj keď ide o neinvazívny zákrok.
Padnuté horné viečka môžu byť problémom, ktorý sa vyskytuje u žien, ale aj u mužov. Teraz už nemusíte absolvovať plastickú operáciu na ich odstránenie, stačí Plasma Lifting.

Plasma lifting je neinvazívna metóda ako môžeme dosiahnuť výsledky bez chirurgického zásahu. Plasmové pero je revolučné zariadenie, ktoré používa elektroliečbu pre rôzne kozmetické ošetrenie. Obnovíme tvorbu kolagénu a elasténu v ošetrovaných oblastiach, a tým vieme vyhladiť vrásky, urobiť lifting horných viečok, odstrániť dvojitú bradu a ochabnutú kožu, jazvy, strie a nielen na tvári ale aj na celom tele. Táto metóda si nevyžaduje celkovú anestézu, dlhodobé liečenie ako pri chirurgických zákrokoch.

Obe procedúry - Plasma Lifting i Microblading obočia môžete absolvovať v štúdiu Matya Look, za ktorým stojí Martina Marčeková, ktorá je zároveň školiteľkou Microbladingu. V portfóliu tohto štúdia krásy je však množstvo iných zákrokov ako napríklad veľmi populárne i obľúbené zahusťovanie a predĺžovanie mihalníc  a Lash Lifting.

Matya Look


Najnovšie z kategórie: Krása

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio