BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Najhoršie vs. najlepšie znamenia zverokruhu: Ako je na tom to vaše?
zdroj: pixabay.com

Najhoršie vs. najlepšie znamenia zverokruhu: Ako je na tom to vaše?

Samozrejme, tento zoznam treba brat s nadhľadom. Rebríček najhorších a najlepších znamení bol vyhotovený na základe všeobecných vlastností jednotlivých znamení.

Zoznam je radený od najlepšieho po najhoršie:

1. Vodnár - toto znamenie je v podstate jedno z najpriateľskejších a tolerantnejších, čo ho stavia na prvé miesto obľúbenosti. Vodnári sú veľmi vynaliezaví, neboja sa riskovať a sú v podstate za každú srandu. No kto by nemal rád takýchto ľudí?

2. Panna - druhé miesto patrí Pannám. A to najmä pre ich obetavú povahu. Potreby druhých častokrát kladú pred tie svoje. Preto si získavajú najviac sympatií od okolia. 

3. Váhy - i keď medzi ich horšie vlastnosti patrí náladovosť, našťastie sa nájde oveľa viac tých pozitívnejších, pre ktoré sú Váhy veľmi obľúbené. Napríklad sú milovníci harmónie a snažia sa vyhýbať konfliktom. 

4. Strelec - i toto znamenie patrí medzi tých "lepších". A to vďaka jednej vlastnosti - na všetko sa pozerajú pozitívnym pohľadom. Každý pohár je pre nich poloplný, nie poloprázdny...

5. Býk - verný, trpezlivý a obetavý. Taký je Býk. No vo všeobecnosti je toto znamenie vnímané skôr neutrálne. Nie sú ani zlí ani dobrí...

6. Baran - posledným znamením z tých "lepších" je tvrdohlavý Baran. A práve pre tuto vlastnosť si dokáže skomplikovať život. I život ľuďom okolo seba. 

7. Lev - pre Leva je ťažké podriadiť sa iným. Možno práve preto mu patrí prvé miesto v druhej polovici zoznamu. Sú to samotári, ktorí majú problém tiež nadviazať kontakt. Možno by mali na týchto chybách trochu zapracovať.

8. Blíženci - dve duše, ktoré žijú v Blížencoch majú za následok najmä to, že ľudia narodení v tomto znamení, sú nerozhodní, je ťažké ich odhadnúť a nikdy neviete, čo od nich môžete čakať. 

9. Kozorožec - toto znamenie je považované za veľmi chladné. Pôsobia veľmi uzamknuto a ľudí si nepripúšťajú k telu, čo ich radí medzi menej obľúbených.

10. Ryby - senzitívne a citlivé znamenie, ktoré je veľmi zraniteľné.  A to nie je dobré. Zo strachu pred bolesťou sú Rybky ochotné urobiť čokoľvek, i na úkor známych a priateľov...

11.(12.) Škorpión a Rak - posledné miesto v zozname patrí práve týmto dvom znameniam.  Prečo sú považované za najhoršie? Sú to veľkí pesimisti, ktorí sa vyznačujú i žiarlivosťou a bezohľadnosťou a hlavne závisťou. 

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio