BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Štýlová i v tehotenstve: Budúce mamičky by sa mohli inšpirovať
zdroj: TASR/AP

Štýlová i v tehotenstve: Budúce mamičky by sa mohli inšpirovať

Krásna Meghan Markle je už v pokročilejšom štádiu tehotenstva. No napriek tomu sa nechce vzdať svojich 2 obľúbených kúskov. Vysokých topánok a šiat na telo.

Pyšná tehuľka

Sympatická bruneta si podmanila celý svet svadbou s princom Harrym. Od toho momentu je pod drobnohľadom médií, no i módnych kritikov. Meghan si zatiaľ však vedie veľmi dobre. Škandály ako také ju celkom slušne obchádzajú, i keď občas sa nejaké to faux-pas vynorí, nič hrozné to nakoniec nie je. No veľkú chválu žne práve u spomínaných módnych kritikov. A to za svoj veľmi originálny módny vkus, ktorý je hravý a vôbec nenudí. Oproti nej pôsobí švagriná Kate Middleton ako sivá myška. A za čo si posledné mesiace vyslúžila Meghan najväčšiu chválu?

Krásna vojvodkyňa je už nejaký ten mesiac tehotná a rozhodne sa to nesnaží ukrývať. Práve naopak. Svoje čoraz väčšie bruško ukazuje ako sa len dá. Meghan bola vždy veľkou milovníčkou šiat na telo, ktoré dokonalo kopírujú jej postavu. A svojmu štýlu je verná i v tehotenstve. Obtiahnuté šaty, či formálne alebo menej, sú stále jej "must-have" kúskom. A my jej za túto odvahu tlieskame. A tiež za odvahu kombinovať na prvý pohľad nekombinované farby. No ruku na srdce, napadlo by vás obliecť si fialové šaty s výrazne červeným kabátom? 

TASR/AP
TASR/AP

Bez opätkov ani krok

Ďalším obľúbeným kúskom, ktorého sa nechce vzdať ani tehotenstve, sú vysoké opätky. Bez lodičiek Meghan jednoducho neurobí krok. A v kombinácií so spomínanými šatami možno niektoré mamičky pohoršuje. Ale úplne bezdôvodne. Veď kto povedal, že žena nemôže byť sexi i v tehotenstve? Navyše, ak s tým nemá žiadny problém, tak prečo by mala pobehovať s voľnou košeľou a teniskami, ako to majú vo zvyku mnohé tehotné ženy? Meghan túži stále pôsobiť žensky a ide jej to na jednotku.

TASR/AP
TASR/AP

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio